Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemi kollégiumban milyen...

Egyetemi kollégiumban milyen undorító dolgokat szoktak művelni? Ti milyen ocsmány, vagy durva dolgokat tapasztaltatok? Mi volt a legmegdöbbentőbb amit a kollégiumban láttatok/hallottatok?

Figyelt kérdés

2022. febr. 28. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Hűtőből kiették egy srác kolbászát, és egy barna "kolbászt" csomagoltak vissza a papírba. Tettes ismeretlen.
2022. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan személyesen sosem laktam koliban, de sok haverom, osztálytársam/évfolyamtársam igen, gimiben is és egyetemen is, hát csak amiket hallottam tőlük...

A részegség miatti undorító dolgok teljesen természetesek, az hogy odahánynak a szobába, folyosóra, koli előtti pad elé stb. az is mindennapos, sőt egy egy durvább esetben a folyosóra is vizeltek vagy valaki összecsinálta magát...

Használt gumik is előfordulnak, vagy hogy valaki simán a szobában kicsapja akár mások előtt, vagy úgy dugnak hogy közben a szobatárs ott tanul(na)m az is sűrűn előfordul. Meg füvezés ilyesmi.

Illetve rengeteg lesz a szemét, kajamaradékok, cigicsikkek, sörös dobozok, piás üvegek, óvszer, kajás dobozok, zsebkendő, simán szét vannak szórva, szotyi héjak hegyei, rágók... És ezekre csótány, patkány, meg minden ilyesmi is jön mindig.

Szóval ilyesmik. Konkrét dolgokat olyanokat mondtak haverok hogy volt aki belehányt a lepedőjébe aztán táskába berakta és úgy vitte haza buszon kimosni, volt aki a folyóst hányta össze, egyszer a piszoárba sz*rtak bele, kétszer a mosdóba, egy csaj a folyóson ujjazta magát hulla részegen, volt aki berúgva kiesett az ablakon csak szerencsére földszint volt, de így is betörte a fejét, egy hangszóró is kirepült egyszer az udvarra, szóval mondtak érdekes dolgokat. Nem laktam volna koliban ha nem muszáj, annyi szent.

2022. febr. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
20%
Sokat mond valakiről, hogy nem a szépre kíváncsi.
2022. márc. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!