Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van itt akit kirúgtak a...

Van itt akit kirúgtak a suliból? Vagy van olyan ismerősöd akit valami tényleg nagyon extra durva dolog miatt rúgtak ki? Mi volt a legdurvább dolog amit kellet valakinek csinálni ahhoz,hogy kirúgják vagy eltanácsolják a suliból?

Figyelt kérdés

2021. febr. 17. 09:11
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Volt általános 6-7.osztályban.


Drogozás,verekedés

2021. febr. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
93%
Egyik évfolyamtársamat rúgták ki, mert alkoholt hozott az általános iskolába
2021. febr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm, aki alattam járt 1 osztállyal, drogot csempészett az egyetemre. Lebukott és ki rúgták.
2021. febr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Gimiben drogterjesztésért 2 srácot is elküldtek az évfolyamból.
2021. febr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskola, nyolcadikos gyerek kiszedte a vastag színes ceruza hegyét, feldarabolta, és ezeket a színes darabokat árulta a kis alsósoknak, hogy ez az "eksztazi tabletta". Azok meg a reggeli pénzükön vették tőle, mert annyit hallottak már arról, hogy az milyen jó buli, hogy ki akarták próbálni...
2021. febr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
5-ös! ez komoly lehetett XD
2021. febr. 17. 09:39
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Általános suliban egy takony 6.-os megrugdosta az ig.helyettest ( idősebb nő). Kirúgtàk,javítóban is megfordult párszor.
2021. febr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Két gimis esetről tudok. Az egyik állítólag fegyverbirtoklás volt, a másik meg testi sértés. De egyik sem várta meg, hogy kirúgják, maguktól odébb álltak.
2021. febr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem mész be / hazamész, metrózol, villamosozol egész nap stb.


Ha nem jársz be pár hónapig úgyis kirúgnak, ha összegyűlt elég igazolatlan, vagy a szüleid felfogják végre, hogy jobb ha átiratnak másik suliba.


A "durva dolgokkal" csak megbélyegeznek, de jobb nem lesz a helyzeted máshol sem, mellesleg legtöbbször pont azért nem rúgnak ki valakit, mert úgy állnak hozzá, hogy segíteni fognak rajtad!


Szakközépbe volt egy elsős gyerek még 15 éve amikor jártam, kicsit durva hozzáállású családból származott plusz küzdősportolt ő is meg szerintem a faterral is lehetett valami.


Elég az hozzá, hogy elsős létére random odament nála két három évvel idősebbekhez, nagyobbakhoz, bevert nekik ha nem adtak cigit, eltőrte az orrukba a porcot úgy hogy vérzett, szemöldökük felszakadt szóval a fél iskola már terrorba volt miatta az udvarra se mentek le inkább.

Az igazgató meg semmit nem csinált és a tanárok se, mert tanárt azért nem vert, csak max flegmán leugatta őket ha beszóltak neki.


Aztán egyszer nem jött a gyerek hetekig, kiderült hogy az Örs vezér téren az aluljáróba megkéselték, szívbúrkon szúrták, és kórházba van, de túlélte.


Amikor újra előkerült, a gyerek gyökeresen megváltozott, odament mindenkihez, mindenkitől elnézést kért a régi énje miatt, mosolygott, normálisan beszélt a tanárokkal. Meghúzta magát, nem provokált már senkit.


Aztán nem tudom már mi lett vele, mert én végeztem a sulival.

2021. febr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Utolsó ez király sztori mármint durva!!! WOW!!!
2021. febr. 17. 09:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!