Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolai osztálykiránduláson...

Iskolai osztálykiránduláson milyen kellemetlen, vagy kínos dolgok történtek meg veletek?

Figyelt kérdés
Hogyan oldottátok meg? Lett valamilyen utóhatása/kihatása a továbbiakban?

2022. márc. 1. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer ment a hasam, mikor 4.osztályos voltam. A volt osztálytársaim mai napig írogatnak ezzel kapcsolatban, aztán a munkahelyen magyarázkodok, hogy nem én pusztítottam össze a WC-t, mikor nincs egy rendes takarító sem. A volt osztálytársakkal nem is tartom már a kapcsolatot, sok év eltelt, de arra van eszük, hogy másokat zaklassanak, ami rendőrségi kategória. Ha nem tudsz segíteni másoknak, akkor nem kell ezt tenni, ráadásul ártani sem kell .
2022. márc. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
*piszkítottam
2022. márc. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég szégyen, ilyen szarházi embereket ismert az ember.
2022. márc. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
73%
Beokádtam a buszba.
2022. márc. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hegyvidéki területen szálltunk meg faházakban.


Éjjel lefeküdtem aludni valamikor 2 óra fele majd hajnali 5 körül arra keltem, hogy nagyon fázok és szörnyen viszketek. Kinyitottam a szemem és az erdő mélyén ébredtem egy völgyben.

Az idióta osztálytársaim kihasználták, hogy jó körülmények között mélyen alszok és kivittek ágyastol.

Még szerencse, hogy aznap mentünk haza mert úgy össze ettek a szúnyogok, hogy orvoshoz kellett mennem aznap este...

2022. márc. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
77%
Uhh 5ös ez kemény. Én tuti hogy ezer évig haragudnék rájuk. Szólnék a tanárnak és keresnék egy rörvényt amit megsértettek. Monjuk lehet hogy gyerekes, de hatásos
2023. máj. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!