Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A mai lányok mernének szólni,...

A mai lányok mernének szólni, ha molesztálná őket egy tanár?

Figyelt kérdés

Több mint 20 éve, középiskolás koromban egyik osztálytársnőmre rászállt egy férfi tanár. Öltözködés közben leste, fogdosta, ilyenek. Az egész osztály tudott róla, a lány nagyon félt, és senki sem szólt a többi tanárnak, fel se merült. Én otthon elmondtam a szüleimnek, akik szörnyülködtek egy sort, és ennyi. Nem tudom, az áldozat lány szólt-e róla otthon.

A mai lányok már tudatosabbak ebből a szempontból? Mernének szólni? Vagy ma is ugyanúgy büntetlenül zaklathat egy felnőtt egy kamaszlányt?


2022. márc. 11. 06:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocs, az lemaradt, hogy egy táborban történt, így érthető talán.
2022. márc. 11. 06:45
 2/11 anonim válasza:
40%

én amikor anno versenyszerűen úsztam a FÉRFI edző simán bejött edzés után a lányok zuhanyzójába és "ellenőrizte" hogy zuhanyoznak-e...


korosztály olyan 10-14 volt. Az edző meg felnőtt férfi.


80-as évek eleje. senki egy árva szót nem szólt.


NA?

2022. márc. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
32%
természetesen az összes lány pucéran zuhanyzott aki meg netán mégsem arra ráordított hogy "nem ruhában hééé"
2022. márc. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Elég undorító az ilyen tanár... De persze a helyzet is valószerűtlen, ugyanis a szülők a lánygyerek felé általában sokkalta túlféltőbbek és a naptól is képesek óvni néha. Például, egyes szülők babusgatják a lányt, miután elesett. Fiúgyermek? "Jó jó nincs semmi baj, nesírjámá..." felállítják és annyi...
2022. márc. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Miért lenne valószínűtlen? 16 évesek voltunk, és egy táborban volt, a szülők nélkül.
2022. márc. 11. 07:16
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Attol fugg milyen tipus, ha kis felebk csendes nem feltetlen. Ha van benne spiritusz akkor valszeg szol, vagy visszavág. De manapság az se ritka ha kavarnak v dugnak is.
2022. márc. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Persze a jóképű tanárokkal akkor is kavartak meg dugtak, de ez egy öreg és ronda férfi volt, szóval vele nem akart.
2022. márc. 11. 09:30
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen személy függő. Vannak akik félnek és vannak akik nem.
2022. márc. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
A mai lányok még élvezik is hogy kikezd velük a tanáruk. Az én időben kicsaptak egy tanárt úgy hogy csak azt mondta a kislány hogy fejre állásnál megfogtq a fenekét. A tanár tagadott ,a diák társak a tanár mellett álltak , de mivel a kislány megvádolta így kirúgták.
2022. márc. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ. Ha tetszik nekik az adott tanár, akkor nem szólnának. Ha nem tetszik nekik, akkor mernének szólni simán Sőt akkor is, ha igazából nem is csinált semmit, csak utálják. Ilyen a mai világ.
2022. márc. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!