Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kirekesztve, mi legyen?

Kirekesztve, mi legyen?

Figyelt kérdés
Szóval sokáig fizettem elő ebédre (nem volt finom) és összeszedtem magam mögé egy ganget akkikel már régóta gyűlöljük egymást. Tegnap az egyik megdobott száraz kenyérrel és azóta nagyon feszült a viszony, egy másik meg amikor hazamentem mellém ment és a vonatokról untatott 1 órán keresztül amúgy ez az ember a legidegesítöbb nagyon kéne help pls segíts. Mit tegyek? Mi lenne jó?

2022. márc. 28. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha legközelebb megdobnak kenyérrel, akkor rakd félre a kenyeret, majd távozáskor tedd bele a dobálózós kajájába! (Biztos vagyok benne, hogy örülni fog neki.)

Ahhoz pedig, hogy hazafelé ne untassanak, tegyél egy kis "kerülőt", miközben megemlíted, hogy: Bocs van még pár dolgom, ezért sietek... :,D

2022. márc. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi? Milyen gang? Inkább a tanuláson járjon az eszed!
2022. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Dobd vissza
2022. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Drága a kenyér.

A vonatos témák meg menők.

2022. máj. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!