Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálykiránduláson milyen...

Osztálykiránduláson milyen kellemetlenségek érhetik az embert alvás közben?

Figyelt kérdés
Az ottalvásnál milyen problámákkal szembesülhet az ember? Ti éltetek át kellemetlenséget a kiránduláson akár az alvás során, akár egyébként?

2022. ápr. 1. 21:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

Semmilyen problema nem lesz.

Legfeljebb akkor ha valaki ennyi idősen meg bepisil ejszaka. 😂

2022. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%

Gimis kiránduláson 3 emeletes ágyak voltak a bungalóban, a felső bepisilt és 2-el alatta is kaptam belőle.

A medencében az egyik srác gumimatracon aludt, lefordították róla és összeszarta magát.

2022. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
pl az nagyon kellemetlen mikor arra ébredsz hogy az arcodra mászott egy g_ci nagy pók és akkorát visítasz hogy mindenki felébred és téged fognak anyázni
2022. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
15%
Mi anno sót tettünk a homi gyerek szájába, mert nyitott szájjal aludt xd
2022. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
14%
Nem pók volt az csak a nyitott szádba tette az egyik srác sós rudiját!
2022. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
28%
Például fingás 🤣
2022. ápr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Én egyszer kiránduláson leestem álmomban az emeletes ágyról, és agyrázkódásom lett.
2022. ápr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
17%
Mi az egyik ottalvós osztálykiránduláson összefaszoztuk az arcát annak a láma gyereknek akit utált mindenki amikor elaludt. Persze le is lett videózva és másnap ezen röhögött mindenki.
2022. ápr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Mi egyáltalan nem aludtunk. 😂
2022. ápr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

Reggel arra keltem, hogy megint kifolyt a nyálam. Próbáltam letörölni az arcomról, de éreztem, hogy ez nem jön le. Kiderült, hogy fogkrémmel kentek össze.


De nem csak én kaptam belőle, mások is pont ezt mondták, hogy először azt hitték a nyáluk csorgott ki. Egyik gyerek meg még másnap a hazaúton is a füléből piszkálta a fogkrémet :D

2022. ápr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!