Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálykiránduláson meg...

Osztálykiránduláson meg akarjuk szívatni az alvó lányokat, tudtok jó ötleteket? Lehetnek merészebbek is :D 17/f

Figyelt kérdés

2016. ápr. 4. 20:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
39%
Csapjátok rá az arcukra a pélótokat. :D
2016. ápr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
93%

Már nem azét de ha engem valaki megzavarna alvás közben kezét lábát eltörném.


17/L

2016. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon durva az első válaszoló ötlete. Azért én javaslom, hogy ha nem fegyelmivel akarjátok zárni a tanévet, akkor azért annyira ne legyetek merészek.

Mert ha mondjuk az én arcomra csapkodná a pélóját valaki osztálykiránduláson, vagy hasonló dolgot tenne, tuti hogy a rendőrségen is feljelenteném.

2016. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
89%

Utsó jól mondta, ha én aludnék és felébresztenének, tuti szétverném azt a hülyegyereket! És ha van benne egy kevéske tisztesség, nem üt vissza...

16/L

2016. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
28%

Csillag ugratás! Papírcsíkot kell a lábujjaik közé tenni és meggyújtani a végét. Akkorát ugrik leveri a csillagokat.

Amugy borotva habot a papucsba, vagy a tenyerébe és megpiszkálni az arcukat. Találj ki valamit.

2016. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
65%
Utsóét meg ne csináljátok, beteg állat!
2016. ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Azért nyílván nem fogjuk őket megcápázni és testi épségüket sem veszélyeztetjük :D
2016. ápr. 4. 21:22
 8/34 anonim ***** válasza:
27%
Hogy fel vannak háborodva az emberek. :D Csak vicceltem a pélós dologgal. :D Úgy se csinálják meg. És azzal amúgy nem is veszélyeztetnék a testi épségüket. Sőt lehet valaki örülne neki. :D És amúgy nem voltam kíváncsi a véleményetekre válaszolók, a kérdezőére lennék kíváncsi h lenne olyan merész és elővenné e? :D
2016. ápr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
30%
Te 2. válaszoló, megnézném te álmodból felriadva sötétben milyen kezeket lábakat tördelsz össze, amikor semmit nem is látsz, legfeljebb magadat törnéd össze, te alvó oroszlán.
2016. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
#8 Ha más is benne lenne talán lennék olya merész , de akkor is csak 2 olyan lány van akivel megmerném :D
2016. ápr. 4. 21:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!