Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, hogy ne bukjak le?

Mit csináljak, hogy ne bukjak le?

Figyelt kérdés
Meleg vagyok. Az osztálytársaim folyamatosan csajoznak az iskolában, a folyosón. Kérdezik tőlem, hogy én miért nem. Mutogatják nekem a csajok fényképét, stb. Hogyan viselkedjek, hogy ne vegyék észre a másságomat? Próbáltam elfojtani a melegségemet, de nem tudtam, most sem tudom, sajnos.
2022. ápr. 4. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha felhoznak valami csajszit, kezdj el több olyan kritizációt mondani, hogy neked miért nem jó. Legyen az a benyomás, hogy tökéletest keresed. Persze nem tudom hogy nézel ki. Ha rosszul, azoknak egy átlagos csaj is álom szval ezt nem biztos, hogy beveszik de azért próbálkozz ezzel a kritizációval. Legyen nálad valami szexi csajokról kép mondjuk a kocsikulcson szexbomba vagy bármi. Még belőheted azt, hogy külföldi csajjal ismerkedsz a neten. Képet le tudsz szedni. Mondd, hogy brazil. Azok szép félvér nők és így megértik miért nem érdekel más csaj, de ne szomszédos országot mondj, mert azzal tudnál talizni. Brazillal meg csak x év múlva. Legyen eszed.
2022. ápr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sem mondom, hogy középiskolában vállald fel, mert nagyon genyák tudnak lenni a kamaszok. Utalgass arra, hogy egy idősebb házas nővel ismerkedsz, diszkrétnek kell lenned. Respected is lesz, meg nem lesz fura, ha nem mész bele a csajozós dumákba.
2022. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!