Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Nem adtam be direkt egy...

Nem adtam be direkt egy témazáró dolgozatot, és hogy csináljam, hogy ne bukjak le?

Figyelt kérdés
Ma matek témazárót írtunk, és amikor megláttam az első feladatot, bepánikoltam,és egész órán csak néztem ki a fejemből, és az óra végén nem adtam be a dolgozatot.. Amikor kiossza a többieknek,én mit mondjak? Vagy mit csináljak? Előre is köszi.

2013. okt. 22. 18:02
1 2
 1/15 anonim válasza:
31%
te nem kaptad meg! azt fogja hinni majd, h. elkeverte..:D
2013. okt. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz hogyan magyarázodni.Nálunk csinált egyszer ilyet egy lány,aztán év végén odáig jutott,hogy megbukott(amúgy sem volt valami okos).Tulajdonképpen ő is magyarázkodott a tanárnak,mindent össze-vissza hazudozott volna,hogy ő így,hogy ő úgy,hogy ez nem is így volt..stb.De a tanár észrevette,hogy csak hazudik.Beírta neki a karót.
2013. okt. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Legközelebb ne csinálj ilyet!!


Legyél meglepődve,amikor nem kapod meg. Mondd neki azt,hogy te márpedig beadtad,de ha már így alakult,akkor újra is írod,ha kéri.

2013. okt. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted be tudod adni neki, hogy ő keverte el?
2013. okt. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Ha nem ultel egesz oran bamban a papirt bamulva akkor talan nem vette eszre hogy meg se mozditottad a tolladat akkor bekamuzhatod amugy ketlem...
2013. okt. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben most szorgalmasan tanulnék és amikor kiosztja, akkor megvárnám mond-e valamit, rájött-e valamire, ha beveszi, hogy ő keverte el akkor Te szépen újraírod/felelsz és ő fogja hülyén érezni magát, ha látta, hogy a falat bámultad, esetleg észrevette, hogy be se adtad akkor pedig egy jó felelettel még jól kijöhetsz a dologból.
2013. okt. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem fog mondani semmit, csak bevág egy egyest. Ha rákérdez, megmondhatod, neki, hogy nem tudtad, és üresen nem akartad beadni. Nem értem miért ne lehetnél őszinte. Majd javítasz.
2013. okt. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

En alsoban egyszer veletlenul haza hoztam. Beraktam azt is a taskaba :D

Itthon, bar en nem akartam, mert tudtam, hogy levagos lesz..De noverem es apam rabeszeltek, hogy kozosen oldjuk meg.

Masnap beadtam, es mondtam, hogy veletlenul hazavittem, kijavitotta a tanar, de rajott, hogy ez tul jo lett a tobbihez kepest :) :D


Ha nem akarod elasni magad a tanar elott, akkor vidd be holnap, mondd, hogy veletlen vitted el, es vallald be a karot (ne javits bele otthon!! :D)

2013. okt. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szerencsére helyettesítő tanárnál írtuk.
2013. okt. 22. 19:18
 10/15 anonim ***** válasza:
55%

Írd meg otthon, amikor kiosztja a többieknek, vedd elő és kérdezd meg, hogy a tiédet miért nem javította ki.

Viszont, ha már észrevette, hogy hiányzik - akkor nagy bukta! :D

2013. okt. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!