Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan fenyítsem be a 9.eseket?

Insideraccon kérdése:

Hogyan fenyítsem be a 9.eseket?

Figyelt kérdés
Nos az alaptézis, hogykoleszos vagyok 3. éves és van pár 9.es aki beszólogat és játsza az eszét én viszont rohadtul kellemetlennek érzem, hogy az ilyen kiss nyikhalyoknak nem tudok visszaszólni. Megakarom mutatni a dominanciámat, hogy mennyire senkik viszont nekem nimcs ilyen tehetségem ehez verbális erőszakra gondolok nem fizikálisra, de úgy, hogy egy életre megtanulják, hogy nem psckázzanak velem, mert én vagyok az idősebb minden választ elfogadok

2022. ápr. 7. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Kezd el az egyiket büdösnek hívni meg mondogasd a közelében, hogy már megint büdös van itt. A többiek nem tudják majd hogy ez honnan jött de nem akarnak tudatlannak tűnni és ezért ők is büdösnek hívják majd meg kinevetik őt meg mondják hogy fúj büdööös. Akkor ő magába száll és a barátai megijednek és nem akarják hogy büdösnek hívd őket és inkább a háttérbe vonulnak és nem fognak nagyszájú bitangok lenni.
2022. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tom ez inkább ilyen általános iskolában működne más esetleg?
2022. ápr. 7. 18:47
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
Akkor próbáld ki a következőt. Amikor jönnek és e is ott vagy akkor kezdj el hangosan nevetni és mutass rá az egyikre és akkor mindenki nevetni fog mert nem akarnak butának tűnni és menőnek akarnak tűnni és veled nevetnek majd nem rajtad és akkor a kilencedikes sírva elrohan és a barátai is és többet nem mernek csúfolódni, mert nem akarják hogy még egyszer megalázzák őket.
2022. ápr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
Mondjuk gyúrd ki magadat nagydarab izmos emberekkel nem szoktak packázni már csak a csajok miatt sem árt.
2022. ápr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy kvázi vissza bullyng-olsz, nem jó megoldás
2022. ápr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hogany látszódjon rajtam, hogy velem ne packázzanak, hogy értessem meg, hogy én vagyok az idősebb, hogy azután vigyázba állva szarjanak

?

2022. ápr. 7. 19:00
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

jujujuj eszembe jutott még egy valami! Ez a legzseniálisabb ötlet és nagyon fog tetszeni.

Szóval egyszer kérdezd meg az osztálytársaikat hogy melyik tanár a legszigorúbb és mikor van vele órájuk.

Akkor amikor órájuk van menj oda és ahogy kicsengettek menj be a termükbe gyorsan hogy nehogy legyen idejük elpakolni és menj oda az egyikük asztalához és vedd el a füzetét. Mond azt hogy nem adod vissza amíg nem esküszik meg hogy szépen fog viselkedni.

Ő meg fog azonnal esküdni, mert hát a jegyzeteit vetted el és nem fog tudni felkészülni a dolgozatra és megbukik a tantárgyból.

A barátai is szépen fognak viselkedni, mert ők sem akarják hogy elvedd a jegyzeteiket mert hát tudják hogy képes lennél rá.

2022. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%

Úgy tudsz tekintélyt szerezni, ha valami olyan dolgot találsz ki, amiben az összes kis hülye jelen van,és egyet kipécézel,és teljesen megszégyeníted...olyan szinten, ami már az emberi méltóságát is totálisan legyalázza. És a kemény ki ha én nem csávóból egy kis síró sz.rkupacot csinál.

De ne valami röhejes vagy gyerekes dolgot találj ki...hanem valami ütőset, ami nem fizikálisan üt,hanem mentálisan zúzza szét teljesen a célpontot!

Ha nyilvánosan határozottan és egyértelműen megszégyeníted a társai előtt, akkor ezentúl sem ő sem a társai nem fognak veled szórakozni.

2022. ápr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy édesanyád hány éve tolt ki, semmit nem jelent. Jelentkezz a suli egyik sport csapatába és játssz jól, gyúrd ki magad (a fitt alkat akaraterőt is sugall nem csak fizikai erőt), és építs ki egy normális önbecsülést. Egyáltalán nem senkik,csak gyerekek akik nem érzik a tetteik súlyát mert az agyuk azon része még nem fejlődött ki. Az nem megoldás, hogy verbálisan bántalmazod őket. Nekem is mondta már gyerek hogy "kövér disznó hahahahaha", és nem hatott meg. Gyerek, ennyi. Ez lenne az egészséges.
2022. ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Úgy érzem picit, hogy Büdös Könyv nevű felhasználót sokat szivatták a suliban....
2022. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!