Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szakmát tanulók! A gyaksza...

Szakmát tanulók! A gyaksza hetet szeretitek jobban vagy az úgymond iskolai hetet amikor tanultok?

Figyelt kérdés
Én a gyaksza hetet szeretem jobban.

2022. ápr. 11. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly végeztem, de úgy meg voltak keverve ezek a napok hogy valami hihetetlen volt. Úgy állt nálunk egy hét, hogy hétfő külső gyaksza, kedd-szerda suli, csütörtök belső gyaksza, péntek pedig megint külső gyaksza. Én igazából egyikért sem voltam oda, de ha választani kéne akkor inkább a suli, mert ott voltak a barátaim (a melóhelyen eléggé magányos voltam :D)
2022. ápr. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen hetet??
2022. ápr. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, #2-es ez úgy van sok iskolában, hogy egy hétig suliba kell menni, egy hétig pedig külső gyakorlatra (ami ugye egy rendes “munkahely” ha úgy tetszik).
2022. ápr. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az előző szakmám úgy volt, hogy az első éven 3 nap suli, 2 nap gyakorlat volt a héten.

Utána éven pedig 2 nap suli, 3 nap gyakorlat volt.

A sulit akkor jobban szerettem.


Most úgy van, hogy tavaly volt másfél hónap nyári gyakorlat első év után, idén pedig 3 hónap suli, 1 hónap gyakorlat, 3 hónap suli, 1 hónap gyakorlat...


Most viszont gyomorgörccsel járok suliba, utálok ott lenni. Nehéz is, és sok a köcsög.

A gyakorlat se könnyű, de legalább a leendő kollégák viszonylag kedvesek ami sokat dob a helyzeten.

2022. ápr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekunk 4 nap suli, 6 nap gyakorlat volt. Az "A" heten hetfotol csutortokig volt a suli, penteken gyakorlat, aztan "B" heten vegig gyakorlat.



En a sulit szerettem jobban.



37F incel

2022. ápr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!