Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti szeretitek (szerettétek) a...

Ti szeretitek (szerettétek) a tesi órát? Milyen (volt) a tanárotok?

Figyelt kérdés

Szerintem 3 véglet van.

1: Nagyon kemény tanár, egész órán futás, fekvő, minden ilyesmi.

2:Nagyon laza, ha felgyújtanád magad a 3. cigiddel az óráján még azt se venné észre.

3. Az összeugrasztós tanár, aki élvezi, hogy a bénákat hogy csesztetik, hogy rekesztik ki. Itt jönnek a beválasztós csapatjátékok címen futó emberi megaláztatások végtelensége..(Aki átélte mint én is az tudja miről beszélek..)


2018. nov. 12. 20:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
4. Lehetőséget ìrtál.
2018. nov. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen 5 ös voltam,én élveztem nagyon !meg az a rővidnadrág és hát a lányok 🤩
2018. nov. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Metionin ***** válasza:
62%
Én általánosban utáltam, állandóan futni meg kosarazni kellett mert a tanárnak az volt a mániája hogy ezekből versenyre kell menni. A kötelező gyakorlatokon (pl. talajtorna) meg megalázta és kiröhögte azokat akiknek nem ment valami. Gimiben laza volt a tanár, sokféle sportot csinálhattunk, így azt jobban szerettem, főleg a floorballt amit utána egyetemen is folytattam.
2018. nov. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%

Nekünk 1-3 is jellemző volt.

Utaltam azt a faszt ..

2018. nov. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
A gimis tesi tanárom jó volt. De én eleve béna voltam... ha beszóltak rászólt a másikra. De én fel se vettem igazán: annyira leszærtam. Ált suliban egy laza pasas volt. Sokat játszottunk.
2018. nov. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
1,3
2018. nov. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%
Én általánosban is, és most gimiben is imádom a tesit. Szerencsére mindig olyan tanáraim voltak/vannak akik az "arany középutat" képviselik. Rendesen dolgozunk tesin, nem engedi hogy el linkeskedjük, de nem egzecíroztat.
2018. nov. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon utáltam a tesiórákat. Legrosszabb iskolai élményeim a tesiórákhoz kötődnek. Ügyetlen voltam, semmit nem tudtam megcsinálni. Sokkal később kezdtem rájönni, hogy mi megy nekem.
2018. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk volt 3., 2. és alkoholista vadbarom is. Nagyon utáltam, mert általánosban sokszor volt kidobó és egyesek élvezték, ha az arcra célozhatnak-szemüveges vagyok, egyszer el is tört. Pár dologban jó voltam, de sokszor pécéztek ki primitívebb srácok, akik ott lebzseltek lyukas órájuk volt, egyszer visszaszóltam, erre kb. meg akartak verni...utána még rosszabb lett. Tanárok persze az ilyen dolgokkal semmit nem csináltak, ellenben amikor engem, a többi magának való embert vagy a kövér srácot kellett piszkálni, az ment nekik. N
2018. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Általánosban olyanok voltak a tesiórák, mint valami katonai kiképzés. Gimnáziumban meg egész órán fociztunk, volt, hogy a tanár ki sem jött ránk nézni, hogy hiányzik-e valaki.
2018. nov. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!