Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha beleszerettem...

Mit csináljak ha beleszerettem egy iskolai adminisztrátorba?

Figyelt kérdés

Eddig is tetszett már kb. év eleje óta, majd december óta, hogy mindig hevesen ver a szívem mikor meglátom vagy rám néz.

Az előzőhéten több alkalmam volt vele beszélni ez volt az első ilyen… és mostanába sírok is miatta ha egyedül vagyok.

Mert tudom, hogy jövőre már nem fogom látni hacsak nem kölcsönös az amit én érzek iránta. Mert akkor még elérhetőséget is mernék kérni tőle.

És mikor beszéltem vele mindig mosolygott rám a szemembe nézve… volt, hogy csak szemeztünk. Vagy ő engem nézett mikor megpillantottam a folyosón.

És ő kb. 26 lehet.. még azt is megengedte, hogy tegezzem. Én 17 vagyok..

Mindig őt keresem a folyosón.

Gyakran megy akkor haza amikor én.. és gondoltam rá megvárom suli előtt, hogy beszélhessek vele.

Bár nem tudom mit mondhatnék.

Az érzéseim év végén, utolsó nap mindenképp elszeretném neki mondani. Vagy ha nem is akkor de a nyári szünet folyamán mindenképp. Ha csak egy telefonszámot kérnék és találkozót beszélnék vele és úgy.


Mindig csak rá tudok gondolni.

És ha vele beszélek úgy érzem boldog vagyok és ő is kedvel…

Eddig se voltam kitűnő, de most egyre jobban romlanak a jegyeim.



Szerintetek mit kéne tennem?

El mondjam majd neki?


Bocsi. Elég összevissza fogalmaztam a dolgokat. De talán a lényeg átment.:.)


2022. ápr. 30. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
21%
Csak rajtatok múlik, hogy leszel-e felhasználó.
2022. ápr. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
27%

Ilyen a szerelem. Csináld amit a szíved diktál. Bármennyire is elcsépelt. Legyél bátor.


Viszont tudnod kell, hogy ő idősebb nálad. A ti korotokban, ez sok. Ő már dolgozik, lehet, hogy van lakása, gyereket is tervezhet. Sínen van az élete. Te még most keresed az utad. Kitudja mi lesz belőled, ő viszont már egy felnőtt. Az is lehet, hogy ő nem gondol bele ennyit a kapcsolatotokba,

gondolhatja azt, hogy te csak egy diák vagy, aki milyen cuki.


Mindenki megtapasztalja ezt a fajta szerelmet, viszont nálatok még lehet esély. Tudom, könnyen beszélek, viszont szerintem egy próbát megér. Majd írj, hogy mi lett! Tényleg érdekel, habár nem tudom, fiú vagy-e vagy lány. A kérdésedből lánynak tippeltelek.

2022. máj. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!