Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerettetek az iskolában a...

Szerettetek az iskolában a gépből 100 forintért kipörgethető pici pattogós gumilabdával játszani? Milyen játékokat játszottatok velük? Az osztályteremben is játszottatok velük vagy csak az aulában meg az udvaron?

Figyelt kérdés
2022. máj. 1. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Dobáltam mint az állat. Kint a pályán meg az öltözőben, ahol pattogott össze vissza a falak közt :D
2022. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én csak gyűjtöttem és pattogtattam. Azt utáltam, ha a teremben dobálóztak vele, ráadásul sokszor baleset is volt ebből. Az udvaron nem zavart, ott nagyobb tér volt, arrébb mentem.


Amúgy van iskola, ahol tilos ezzel játszani és igazgatói intőt adnak érte.

2022. máj. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Nem, én nem vagyok dedós, mint egyesek.
2022. máj. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3-as, de legalább egy karót nyelt, humortalan savanyújóska vagy. Hurrá!

Én még most is veszek ki néha labdát, mert szeretem a szép csillogósakat, de mindig a legcsúnyábbat kapom. :D

2022. máj. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt szerettem játszani , hogy bekopogok idegen osztályok termébe óra alatt aztán sprint , ha kedves az életed:D de a gumilabda is király:)
2022. máj. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

100 forint. Te is jó rég voltál gyerek. 😃 én is emlékszem, amikor 50 meg 100 forint volt egy ilyen.


Imádtam vele játszani. Nagyon jó gumilabdák voltak.

2022. máj. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!