Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mit kellene tegyek?

Szerintetek mit kellene tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány az iskolába és nagyon szerelmes belém mondtam neki hogy nem ő az igazi meg nem is olyan csinos meg szép és kicsit kicsi hozzám 2-3 évvel fiatalabb mint én és szerintem neki nem elég a barátság mert együtt akarja hogy legyünk meg mindig megsértődött mert más lányokkal is beszélgettem és amikor mondtam hogy csak azt akarom hogy barátok legyünk akkor elment sirni meg többször is sirt meg megvágta magát meg ilyenek és én ezt nem akarom hogy miattam bántsa meg magát nem tudom mit kellene tennem ha van valami ötletetek nagyon megköszönném
2022. máj. 5. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem kellett volna azt mondani, hogy nem elég szép. Bőven elég lett volna annyi, ha kedvesen megmondod neki, hogy te nem érzel többet iránta. A barátságot meg nem erőltetném, olyannal nem fog működni, aki szerelmes beléd és csak jobban fog fájni neki. Persze nem azt mondom, hogy nézd levegőnek, csak tartsd a távolságot és idővel majd továbblép.
2022. máj. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Ne magadat hibaztasd egy fiatal bolond lány miatt, de a szépségére tett utalasokat tényleg hanyagold. Építsd le és kész.
2022. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

Valahol az első kettő kommentelő között van az igazság.

Igazából ha ennyitől így reagált lehet nem árt elkerülni vele a párkapcsolatot teljes mértékbe, de lehetnél/fogalmazhatnál kedvesebben.

2022. máj. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mond el neki kedvesen hogy nem jön be neked. A barátságot ne erőltesd mert csak rosszabb lesz neki.
2022. máj. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!