Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezzel doki tud csinalni...

Ezzel doki tud csinalni valamit? Junius 15. èn operàltak mèhen kívüli terhesség miatt. Fèlek hogy ujra kell műteni, mikor már lassan lehetne ujra probàlkoznunk a kistesóval

Figyelt kérdés

Műtét elött mimdig 6-7napos volt a mensim, erős vérzéssel. Műtét ota most van a 2. rendes mensim. De màr 12.napja tart, és csak most kezd annyira “erős” lenni, mint régebbe 3.naptol- 9. napig volt a legerősebb a vérzés ez idő alatt több mint 56db super+comfort tampon ment el. Ez már ilyesztő 1hete nem tudok kimozdulni a boltig sem mert 30perc séta csak oda, és mire hazaérek àtázok.

Azért 1honapban több mint 56db tampont elhasználni nem epp normalis szerintem.

Ezzel doki tud csinalni valamit, hogy ne legyen ennyire intenziv (gyogyszer, bármi)? Illetve azzal, hogy már 10.napja megvan?


2019. júl. 21. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan gyorsan keresd fel az orvosod ahogy tudod,ennyi vérveszteség már rád nézve is veszélyes.
2019. júl. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg csinál egy egészségügyi küretet


Hacsaknem valahonnan vérzel


Szedj vasat

Ruthascorbint addig is



Addig míg rendbe nem tesznek úgysem tud jönni a baba



Részvétem az elvesztett pici miatt

2019. júl. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal orvos kérlek. 😞
2019. júl. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nagyon nem normális 😱😱😱😨

Azonnal menj vissza a nogyogyaszodhoz nézzenek meg mert valami nem stimmel 😥

2019. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mi van veled azóta? Mi volt a baj?
2019. júl. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Babóca11 válasza:
100%
Sos doki..én biztos nem vártam volna hanem azonnal doki....egy ultrahang az mindenképp kell..hogy mi a probléma....lehet gyulladás is amitöl elhúzódik..meg szerintem ergam csepp is jo lenne...de nyilván az orvos több mindent mond ...de alaposan vizsgáljon ki...ultrahang és labor..ha gyulladás van crp süllyedés és a fehérvérsejt szám változik...szoritok hogy minden rendbe legyen
2019. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!