Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárként hogy reagálnál...

Tanárként hogy reagálnál arra, ha egy diákod közölné veled, hogy tetszel neki?

Figyelt kérdés

Pl. tegyük fel, hogy egy végzős lány, mondjuk érettségi után közli a tanárával (vagy arra utal), hogy tetszik neki. Ilyenkor mi van? XD Volt már valaki ilyen helyzetben?


(Még mielőtt félreértés esne, nem rám vonatkozik a kérdés témája)



2022. máj. 10. 23:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

En kavartam a volt tanarommal, igazából röpke 2 hónap volt az egész de sose éreztem még magam annyira szeretve mint akkor vele. Igazából azelőtt mar pár évvel látszott hogy kedveljük egymást, de nyilván nem volt semmi mert a tanárom, és erős iskolaba jártam, nem akartam kirugatni, plusz közben lett barátom is akibe nagyon szerelmes voltam.


Az egesz ott kezdődött igazán mikor 12.ben üzenetben tudtam meg hogy a barátom megcsalt és sírva rohantam ki az óráról majd ő is kiment telefonálni valami miatt és akkor hallotta hogy bogok a lány mosdóba és probalt megnyugtatni, meg azt is mondta h menjek haza inkább, nagyon nagyon rendes volt es tényleg velem maradt amíg meg nem nyugodtam. Végül nem mentem haza hanem végig ültem azt a napot bent, aznap irt rám úgy igazán először hogy hogy vagyok és utána kezdtünk el beszélgetni, de semmi többről.


Itt volt egy kis hatasszunet, ugyanis decemberben újra osszejottem a mostmar exemmel akivel 3 hónap utan szakítottunk, szintén megcsalasbol.

Ezután kezdődött az egész, igazából mikor egy osztalykirandulas után (az volt az utolsó, április elején voltunk) athivott magához. Én meg mentem, de nem volt semmi, csak beszélgettünk, majd a végén megcsokolt. És innen kezdődött az hogy én atjartam hozzá suli után amikor tudtam és mindig volt valami. Le is feküdtünk párszor.


Aztan érettségi irasbelik után is volt köztünk valami de senki nem tudott rólunk, suliban normálisan viselkedtunk.


Júniusban azt mondta neki ez sok és én nem ezt érdemlem. Nyilván az hogy szerelmes voltam bele elég erős szó lenne ennyi idő alatt, de tényleg soha senki nem adott meg akkora biztonságot mint ő azzal hogy mellettem volt.


Azota már eltelt pár hónap, nem beszélünk.

2022. okt. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!