Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, titeket árult már el...

Lányok, titeket árult már el a (legjobb) barátnőtök úgy, hogy összejött azzal a fiúval, akiért ti odavoltatok? 24/L

Figyelt kérdés
Egyik legjobb barátnőm tudta, hogy mennyire odavagyok egy fiúért évek óta, titokban mégis beszélgetett vele, találkozgattak. Én erről nem tudtam, csak azt vettem észre egy idő után, hogy már nem akart velem lenni a barátnőm, nem írt, csak néha, mindig hozott fel kifogásokat miért nem alkalmas neki, stb. Majd megtudtam egy barátomtól, hogy hát ők együtt vannak.

2021. nov. 30. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
24?????????
2021. nov. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elő szokott fordulni ilyen.
2021. nov. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

És terveztél lépni a fiú felé valaha, vagy csak le stipi-stopiztad?:D

Nem gondolom, hogy korrekt volt a sumákolás, de ha évekig nem lépsz és a srác sem mozdult rád akkor annak oka van.

2021. nov. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Túl sokat vártál, ők pedig összemelegedtek közben. Kicsit szemét húzás valóban, de ha évek óta csak áhítoztál a fiú után anélkül hogy bármelyikőtök csinált volna bármit is, ez benne volt a pakliban.. Ha nem vele, akkor mással.
2021. nov. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elmondtam a fiúnak. Azt mondta lehetne köztünk valami, mert én is tetszek neki. Aztán egy hét múlva hallom, hogy összejöttek.
2021. nov. 30. 17:33
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Szabad minden ember.
2021. nov. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben a férfi dönt. Ő tudja, melyikőtök kell neki. Te meg viselkedj 24 éves nőként, és legyél sportszerű.
2021. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, de olyan volt, hogy az egyik legjobb barátnőm kavart az exemmel, és hét hónapig titkolta előlem. Mindenki tudta a baráti körből, szóval eléggé szíven ütött, amikor végre bevallotta.

Megértem, hogy mérges vagy a barátnődre, de gondolj arra, hogy egy ilyen sráccal (aki a te fejedet csavargatja, aztán ilyen rövid időn belül meg már a másét) valószínűleg nem vesztettél sokat.

2021. dec. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!