Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok! Nektek volt már...

Lányok! Nektek volt már olyan, hogy egy közeli fiú ismerős/ barát összejött egy lánnyal, aki megtiltotta ezután a fiúnak, hogy tartsa veletek a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt ennek az oka?

2021. dec. 8. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Volt, az akkori legjobb fiu baratom összejött egy csajjal, aki megtiltotta hogy velem beszéljen, le is kellett tiltania a fiunak engem meg minden. Azóta mar szakitottak, es a barat elmondta hogy amugy a csaj full pszicho volt es folyton a regi uzeneteinket olvasta..


Amugy azóta mar nekem is van parom 3 eve, 20 eves lany vagyok es nagyon feltekeny típus, de sosem kérném el a parom jelszavát hogy na akkor most nezegessem kivel mit beszel vagy kivel mit beszélt a múltban. A reg meglévő lany ismerőseitol sem tiltom el. Ha mondjuk most eloallitana azzal h Juliskaval joba lett akkor azert aggódnék, mert az “új” fiu lany barátságoknak nem szokott jo vege lenni, de ha valaki évek ota a baratja azt nem fogom eltiltani tole… óvodás viselkedes ez.

2021. dec. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem közeli barát, de a villanyszerelőnk ilyen - őt ismerjük amúgy is már régebb óta, de nem különösebben közeli barát.

Mikor jött dolgozni nálunk, akkor videochaten meg kellett mutatnia a csajnak hogy nincs kettesben velem, és a párommal beszélt meg mindent. :DDDD

2021. dec. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt, csak szerencsére a barátomnak több esze volt és megmondta neki, hogy tűrsz vagy mész, főleg amíg semmit sem tettél értem ahhoz képest, amin ők (párom és én) már átsegítettek.
2021. dec. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!