Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogos a döntésem?

Jogos a döntésem?

Figyelt kérdés

Osztálykiránduláson vagyok az osztályommal (9. Osztály). A fél osztály totál berúgott. Én 3 barátnőmmel vagyok 1 szobába de a pia miatt mindenki fiúk lányok összevissza aludtak. Én pár barátommal akik közül 1 részeg és 2 becsiccsentve volt fennmaradtunk egész éjszaka mert én figyeltem hogy ne legyen bajuk. (ők meg túl sok energiaitalt ittak) ma van a bl és mindenki a mi szobánkban gyűlt össze. Az én ágyamon vannak egy páran részegek és mindenki iszik. Én nem tudtam volna aludni mert nincs ágyam ezért átjöttem a szomszéd szobába (4 fiú, egyik se iszik csak xboxoznak) őket nagyon jól ismerem és sokkal igényesebbek mint a lányok akikkel együtt voltam. Akik minden mondatomat leszólják. És bunkók. Az én hibám amiért nem aludtam mert rájuk vigyáztam. És azzal jönnek hogy tudják hogy nem bírom a piát. De azért nem bírom a piát mert apám alkoholista.

Jogos hogy másik szobában jöttem és dühös vagyok rájuk?

16/l


2022. máj. 28. 22:38
 1/2 anonim válasza:
85%
Nagyon jól tetted, hogy átmentél a másik szobába, és teljesen jogosan vagy dühös a többiekre. Anyukád nagyon büszke lehet rád (még én is az vagyok így, ismeretlenül is :). Ne foglalkozz velük, beszélgess a srácokkal, akikkel joban vagy, és érezd magad a lehető legjobban, az igénytelen bunkókat meg magasról tojd le!
2022. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

a hagyd a kurvákat kurválkodni meg mondani amit akarnak, engedd el nem iszol ha nem iszol mert nem akarsz és kész. Az meg h apád alkoholista téged a világan semennyire se befolyásol olyan téren h birod e a piát vagy se.

Ne vigyázz senkire, nem éri meg más le se tojna ha veled lenne valami. Tapasztalat felesleges másokra vigyázni, vigyázzanak magukra kb 10évig voltam felvigyázó és nem h nem történt semmi rossz se velük, csak velem míg vigyáztam másokra.

Jogos a felháborodás és h dühös vagy. Az ágyadat takard le ne hogy osszehánnyák vagy ráélvezzenek aztán menj a szomszédba xboxozz a srácokkal és érezd jól magad és vége.

2022. máj. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!