Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kellemetlenül érzem magam az...

Kellemetlenül érzem magam az autósoktatóm közelében. Ez már zaklatásnak minősül?

Figyelt kérdés

10.órámat veszem és egyre többször kapom tőle a megjegyzéseket. Pl. ha 20 éves lenne lehetnénk szerelmesek egymásba, hogy a lábaim ékszerek, amik férfi nyakba valóak vagy éppen csak annyit, hogy milyen szép fiatal vagyok. Kicsit megrémít. Néha megfogja indokolatlanul a kezem és a combom és random átkarol vagy mondja, hogy nézzek a szemébe. Minden óra előtt retenetesen gyomoridegem van és a szüleimnek egyáltalán nem merek róla beszélni. Lehet csak túlreagálom, de annyi szörnyűség történik ebben a világban. Egy 60 év körüli pasas egyébként, aki már vagy 35 éve oktat és valójában nagyon empatikus és toleráns tud lenni meg türelmes, nem akarok kitolni vele és a feleségét is ismerem, aki szintén nagyon kedves. Mégis mit kellene tennem?

17/L



2022. máj. 29. 13:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti leállítanám, vagy szólnék a szülőknek, ha ilyen.
2022. máj. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki, hogy neked ez kellemetlen, állítsa le magát, mert különben másik oktatóhoz fogsz menni. Ha nem szólsz neki azt fogja írni hogy ez neked tetszik! Egyébként az oktatók többsége ilyen sajnos, nyomulnak ha kell, ha nem.
2022. máj. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki, hogy kellemetlenül érzed magad a túlzott viselkedése miatt.
2022. máj. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Jól érzed, ez már sok.

Szólj neki, bár szerintem nem fog használni, azt mondja majd, hogy te képzeled bele.

Oktatót kellene váltani.

2022. máj. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%
Válts oktatót.
2022. máj. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Féltem,hogy csak túlreagálom és emiatt nem mertem lépni. Megpróbálok beszélni a szüleimmel az okató váltásról.
2022. máj. 29. 14:07
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak ennyit csinál, de amúgy türelmes(nem ordít mint egy idióta) és fejlődsz is akkor én nem látok problémát.
2022. máj. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 24 évesen jártam anno és ugyanez volt nálam is.


Mondtam neki hogy legyen szíves ezeket a megjegyzéseket mellozze, mert nekem egyáltalán nem tetszik, sőt inkább visszás érzéseket kelt bennem. Plusz barátom van.


Abba is hagyta. Utána kicsit hűvös volt, de mivel bunkó nem volt, maradtam nála. Váltottam volna, ha utána bunkó lett volna emiatt.


Batran mondd meg neki! Nem kell tőle tartani. Ha nem jól reagálja le, váltás.

2022. máj. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt válasz 8as!
2022. máj. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, eléggé túllépte a határt. Ezek után bmit csinálna, bemennék az autósiskolába, hogy feszélyes az oktató viselkedése, szeretnék másik oktatót. Biztos nem te vagy az első, akinek kellemetlen a viselkedése. Ha visszafogná magát következő órától engem már akkor is zavarna.
2022. máj. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!