Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnék visszaszólni?

Hogyan tudnék visszaszólni?

Figyelt kérdés

Tehát 1-2 ember szivat az osztályból és nem hagyják abba.

Hogyan tudnék visszaszólni(ignorálni nem tudom, max beszélek vele hogy valami bent nincs rendben).

Értelmes válaszokat:)


2022. jún. 3. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Sun Ce mondotta:

Az ellenséget ott támadd, ahol leginkább sérülékenyek, azon a területen, amit leginkább meg akarnak védeni.


Jóllehet, nem szó szerinti az idézet, de nem biztos, hogy az 1VS1 a legjobb fegyver. Gondold át, nem lenne-e érdemesebb kicsit taktikát változtatni... persze ennek lehetősége függ attól, mi a konfliktus alapja.

2022. jún. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szoríts egy kést a torkához vagy csak simán rögd tökön. Szavakkal semmire se mész, én már megtanultam. De próbáld ki ha szivatni akarod magad.
2022. jún. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem egy film, hogy majd mindeki húzik és melléd állnak, ők pedig tisztelni fognak.
2022. jún. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálok vele beszélni, ha eddig az ignorálás nem jött be:D
2022. jún. 3. 19:11
 5/6 anonim ***** válasza:

🤦🤦🤦


Jövőhéten: Mostmár mégjobban basztatnak, mit tegyek?

2022. jún. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kétszer a levegőbe szagolsz. Az arcod eltorzul. Mondod mi ez a büdi. Akkor más is érezni kezdi. Te a csúfolkálókra mutatsz és mondod hogy ti vagytok Stinkyk és akkor kérdezik hogy mi az a stinky és mondod hogy buták is vagytok mert nem tudtok angolul és akkor mindenki nevet és mondják rájuk hogy buták és büdik és ki is közösítik őket és többet senkit se fognak bántani. Sőt ha az angoltanci előtt mondják hogy nem tudják mi az a stinky akkor egyest kapnak angolból .
2022. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!