Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Suliban melegnek hisznek,...

Suliban melegnek hisznek, pedig állatira nem vagyok az. Mit tudnék visszaszólni az illetőnek, hogy ne tudjon rá mit mondani?

Figyelt kérdés

Osztálytársam jó viccnek találta hogy melegnek/b*zinak szólított,most meg már a suliban olyan emberek hiszik azt hogy meleg vagyok,akiket nem is ismerek. Valamivel szeretnék visszaszólni az illetőnek amitől kissé visszariad a szekálastól.

Nem vagyok valami erős alkat,szóval nem nagyon akarnám megütni az illetőt.

Anyád olyan...

Olyan csúnya vagy...

beszólások kíméljenek.



2015. szept. 30. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Keress egy barátnőt. :D
2015. szept. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A tahók csak a nyers erőből értenek, sajna...
2015. szept. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne akarj visszaszokni ne süjjedj le a szintükre egyszerüen mond meg nekik hogy nem vonzódsz a saját nemedhez és ezzel hogy nem szoksz vissza éretten viselkedsz nem úgy mint ők és majd ha lesz egy szép és értelmes barátnőd mehlátják hogy nem vagy az ők pedignmilyen nyomorékok.
2015. szept. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi 3.

Jobban érzem magam,de akkor is,nem akarom hogy tovább terjedjen ez a marhaság.

Olyankor amikor megmondom hogy nem vagyok az,akkor szokásosan jön a "jóvan tagadjad csak" szerű mondat...

2015. szept. 30. 19:52
 5/13 A kérdező kommentje:

1. Az nem olyan egyszerű.

Nem vagyok és nem is voltam az a csajozáshoz értő személy,szóval nekem ez nem menne.

2015. szept. 30. 19:54
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem rég találtam ki, ez szerintem poénos; nem próbáltam, most pedig megosztom:D

Kérdezd meg tőle:

:D

"Te amúgy tízes skálán 5 alatt vagy h.lye? Vagy 8 fölött?"

:D:D

2015. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Terjeszd azt, hogy ő a meleg párod, viselkedj is úgy vele.
2015. szept. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

6. ez jó! :D

7. ha nem sül el jól akkor inkább csak magam alatt ásom a gödröt,ami éppen elég mély már

2015. szept. 30. 20:17
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem panaszkodtál rá, mikor tegnap este lecoptad a fa @omat :D
2015. szept. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az osztályomban is van egy fiu akit melegnek tekintenek és még sok mindent híresztelnek ròla,de ő csak tűr már lassan három éve. És én ezt csodálom benne hogy ilyen erős és tűr. Lehet hogy ő a legkissebb leggyengébb mégis ő a legerősebb és ezt senki sem veszi észre. Pedig szerintem ezzel a tűrőképességgel sok mindent elérhet az életben. Szerintem az a lényeg hogy te tudd hogy nem vagy az ne sűjjedj le a szintükre mert ha te nem csinálsz ilyeneket megmutatod mennyivel érettem gondolkodásù vagy ők pedig milyen rossz emberek mert szánalmas amikor valaki ilyeb aljas dolgokhoz folyamodik hogy "menő" legyen. Ne foglalkozz az ilyen nyomorék senkikkel. Normális fiùnak tünsz maradj is az. Lehet hogy nehéz barátnőt szerezni de majd találsz egy normális lányt, de ne azért akarj barátnőt hogy megmutatsd nem vagy meleg hanem azért hogy legyen valakid.
2015. okt. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!