Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy fiú piszkál de nem merek...

Egy fiú piszkál de nem merek visszaszólni neki mert nagydarab. mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy fiú gyakran piszkál, pl.ma is a suliban amikor elmentem mellette, azt mondta h milyen büdös vagyok, pedig befújtam magamat parfümmel, de nem agyon hanem csak egy picit a nyakamra. Volt egy másik eset is amikor mentem haza suliból, de nem cs egyedül, hanem a bnőm is, azt mondta "sziasztok lányok, de csúnyák vagytok!"... És nem egy 10 évesről van szó hanem 15 évesről...mit csináljak visszaszólni nem merek mert eléggé nagydarab a gyerek..anyám meg eléggé lobbalékony és ha elmondanám neki, akk kitörne a 3. világháború... És már egyszer szóltam neki mert ilyen problémám volt 5.-ben is és akkora nagy ügy lett belőle h még most is emlegetik..

13/L



2016. szept. 7. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kerüld el vagy hagyd figyelem kívül és ha beszól csak mosolyogj rá.
2016. szept. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tetszel neki és a maga ostoba módján így fejezi ki. Ne félj tőle,megverni nem fog mert abból nagy baja lehet.
2016. szept. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt velem is csinálták még anno a gimiben, de velem biztos hogy nem azért csinálták, mert tetszettem nekik. A barátnőik előtt akarták fitogtatni a nem létező férfiasságukat azzal, hogy megaláztak és bántottak.

Persze te lehet hogy tetszel neki, ezt nem tudhatjuk mivel nem ismerjük.

2016. szept. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd figyelmen kívül, de nyugodtan vissza is szólhatsz, ha hozzádér, szinte biztos, hogy repül a suliból. Egyébként ha anyádnak nem mersz szólni, beszélj az ofővel, vagy más tanárral akivel jóba vagy. Csak mond neki, hogy lehetőleg ne jusson anyud fülébe
2016. szept. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!