Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akik most ballagnak nektek...

C728 kérdése:

Akik most ballagnak nektek hiányozni fog a gimi? Tervezitek valakivel tartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2022. jún. 7. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az esetek 99%-ában senki nem tartja a kapcsolatot . Ritka nagyon .. én szerettem volna még a nagyon jó barátnőkkel is de nem így jött össze. Van akivel persze évente 3-4 alkalommal pár szót váltunk de annyi ...

Mindenkinek másfelé vezet az útja. Nem biztos hogy néhány olyan emberrel tudod majd tartani a kapcsolatot majd. Nagyon sok volt osztalytarsam kint lakik külföldön. Vagy Magyarország másik végén... de nem mondom azt hogy nincs lehetőség a kapcsolattartásra, viszont azt igen hogy ritka .

2022. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én már több mint 10 éve ballagtam és a legszebb időszakom volt. Még egy kicsit sírtam is a ballasás alatt.


Utána én úgy gondoltam, az egyetemen tiszta lappal kezdek, szóval 1-2 gyerekkel néha írtunk egymásra, de direktben nem kerestem senkit. Valahogy így meg is maradt a kapcsolatunk, néha 1-2 gyerekkel beszélek aktuális dolgok miatt.


Magát a gimit elengedni is könnyű volt. Egyszer visszamentem az énekkarba besegíteni és a próba alatt már azt éreztem, hogy szép volt ez a korszak, de nem tartozok már a gimisek közé és többet nem mentem.


Valahogy azt érzem, hogy az általanos sulit és a gimit könnyen elengedi az ember, pedig a ballagáskor nem így érez.

2022. jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

#1 Nekünk azóta is megmaradt a gimis haveri társaság (jó, volt, aki lekopott, meg jöttek hozzá új emberek, de kb. az emberek fele megmaradt). Szóval nem törvényszerű, hogy senki nem tartja a kapcsolatot.

25/F

2022. jún. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem hiányzik egyáltalán, és nem is tervezem tartani a kapcsolatot senkivel, bár az is igaz hogy gimi alatt nem voltak barátaim vagy olyanok akikkel beszélgettem volna. Számomra ez is egy életszakasz volt, most lezárult és egy új kezdődik. Lehet nekem könnyebb is elengednem ezt az egészet, mert eleve nem kötődtem senkihez és semmihez gimi alatt.

Nekem ennél sokkal fontosabb most az hogy hogyan tovább innen, és őszintén szólva izgatott is vagyok kicsit ha a jövőmre meg a lehetőségekre gondolok, próbálok már most rövid meg hosszútávú célokat tervezgetni magamnak, tehát inkább ezzel van lekötve most az elmém. De nem hiszem hogy hiányoznának a gimis évek vagy az osztálytársak, nem vagyok szomorú emiatt.

2022. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3as. Olvass a sorok közt :) értelmezési szint nulla
2022. jún. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!