Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit adjak ajándékba az ofőmnek...

Mit adjak ajándékba az ofőmnek aki megmentette a hírnevemet?

Figyelt kérdés
Csúfoltak az osztálytársaim mártírkának hívtak ez rosszul esett ofő látott sírni beszélgetett velem sok jó tanácsot adott megfogadtam tanácsait újra lettek barátnőim újra szeret az osztály. Beszélgetés alatt meséltem ofőnek hogy szüleim még nem tudják hogy dicséretes ötös lettem bioszból ez meglepi és amikor megtudják biztos megengedik hogy spanyol nyelvet tanító tanárhoz járjak mert minden álmom megtanulni spanyol nyelven már sok videót néztem sok feladatot csináltam kicsit tudok spanyol nyelven ofő megdicsért. Mondtam ofőnek szeretnék érdekes becenevet ami spanyol nyelven van és beceneve a Mártának mert akkor igazi spanyol lánynak érezném magam ofő mondta legyek Mártísszimá ez nagyon tetszett el is mondtam barátnőimnek nekik is tetszett és Mártísszimának kezdtek el hívni most már egész osztály Mártísszimának hív az a fiú is Mártísszimának hív aki pár napja nyilvánosan megalázott mert nem találta viccesnek a viccemet. Nap elején mártírka voltam és sírtam miatta nap végére Mártísszimá lettem és örültem neki most is örülök menő lettem ezt az ofőnek köszönhetem. Szeretném meghálálni ajándékkal mit vegyek neki? kösz
2022. jún. 11. 01:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Na bakker amiket meg mi írtunk neked nevek azok kuka. Mostantól mi utálunk!

Ezt azért ne hagyd ki:

https://www.youtube.com/watch?v=_S2Hah960xw

2022. jún. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mártírszimás kitűzőt.
2022. jún. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
1, ezt most miért kellett??? Már előre látom a következő kérdést "Hogyan érjem el hogy ne utáljanak a gyik felhasználói? Mert most utálnak és sírok. Az úgy kezdődött, hogy Mártírkának csúfoltak az osztálytársaim és blablabla..." :D
2022. jún. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Mártisszima Rosszáló



Hogy is volt ez a Sebfejes sztori Büdikém?🤔🤔

Inkább anyád nyelvén tanulnál meg először helyesen...

2022. jún. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Idegesítő vagy már ne haragudj. Egyébként most is mártírkának hívnak nyugodj meg, csak most rátesznek egy lapáttal mert látták hogy az ő fővel súgsz-búgsz.
2022. jún. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaaj ismerem ezt, valamelyik kérdésnél meg kommentben azt írta, hogy "régen az iskolában" büdösnek hívták...

Már rég nem iskolás, csak szórakázni jár fel az oldalra...

2022. jún. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Persze, tudjuk. Fogyi szerencsetlen...

O kituno lett biologiabol, ezert el tudja mondani, mi az a siksag...🤦🏼‍♀️

Csak meg a sztorijai is annyira laposak, mint a bizonyos siksagok... nelkuloznek minden kreativitast.

Itt eli ki a vagyat a feltunoskodesre. Nincs elete, itt kapja meg a kis figyelemkejet, amitol utana boldogan, mosolyogva nezi az M1et.

2022. jún. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én komolyan nem hiszem el, hogy ilyen létezik. Remélem nem 17 éves hanem 7.
2022. jún. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap napi 2 kérdést ír ki. Korábban kommentben arról írt, hogy hogyan csúfolták büdösként a suliban, akkor “még” fiú volt, most meg “már”lány és a témája a becézés folyton…
2022. jún. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Mondtam ofőnek szeretnék érdekes becenevet ami spanyol nyelven van és beceneve a Mártának mert akkor igazi spanyol lánynak érezném magam ofő mondta legyek Mártísszimá ez nagyon tetszett"


Igazán nem akarok ünneprontó lenni, de az isszimá végződés az olasz, nem spanyol.

2022. jún. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!