Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy-hogy elutasítja az...

Hogy-hogy elutasítja az igazgató azt, ha a tanuló elmegy máshova, de hamarosan visszajelentkezik az iskolába?

Figyelt kérdés

Ez nem velem történt, csak hallottam, de kiváncsi lettem.


Egy diák át akart menni egy másik suliba és átvették, az aktuális suliból meg kiiratkozott. Nem váltak el haraggal és nem is volt rossz tanuló.


Az új helyen nem érezte jól magát és rájött, mégis jó volt a régi sulija és mégsem akarja azt tanulni, amiért átment, ezért a szülei írtak egy levelet a volt suli igazgatójának, hogy a gyerek visszamenne és az igazgató elutasította a kérelmet.


Ha hely van, nem haraggal váltak el, nem telt el sok idő a váltás és a visszajelentkezés között és jó tanuló volt a gyerek, akkor hogy-hogy nem veszik vissza őt a régi iskolába?


Igazából itt konkrét indokokra vagyok kíváncsi, hogy milyen indokai lehetnek, ami miatt elutasítják a visszajelentkezési kérelmet.


Vagy törvényileg meghatározott, hogy egy gyerek hányszor válthat iskolát?



2022. jún. 15. 23:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
78%
mondjuk azért nem vesz vissza, mert egyrészt minek, másrészt a "nem váltak el haraggal" nem jelenti azt, hogy te bármi kis különleges trófea lennél, ami esetleg jól állna az iskola faliújságjának. nem vesz vissza, mert rengeteg adminisztráció, illetve jó eséllyel már átadták a helyed másnak. az iskolaigazgató a mamáddal ellentétben nem azért létezik, hogy kinyalja a sgged.
2022. jún. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

(A kérdés nem rólam szól, azt kihangsúlyoznám)


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2022. jún. 16. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!