Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok ha tanítványotok óra...

Tanárok ha tanítványotok óra alatt kikéri magát pisilni és ti nem engeditek ki és tanítványotok szomorú emiatt akkor óra után magatokhoz hívatjátok hogy elmagyarázzátok miért nem mehetett ki és elmagyarázzátok hogy jót akartatok vagy ignoráljátok?

Figyelt kérdés
2022. jún. 16. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem hiszem hogy harmadik osztály után magyaráznia kéne a tanárnak hogy miért nem mehet ki.
2022. jún. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Komolyan, olyan idióta kérdéseket tudsz feltenni.....
2022. jún. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a diáknak annyira kell, hogy már órán kikérné magát, de a tanár nemhogy kiengedje, de még óra után, a szünetben is tartsa fel, hogy nehogy időben kijusson a mosdóra? :D

Amúgy szerintem a legtöbb diáknak nem kell ezt magyarázni.

2022. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen egyszer jött egy vendégelőadó és pont a legpocsékabb teremben voltunk ahol az ajtót csak belülről lehetett kinyitni és aki kívülről jött annak kopognia kellett (amit nem díjaztak, mert megzavarta az előadót).


Na nekem meg akkortájt emésztési gondjaim voltak és aznap pont hasgörcsöm volt és az egyik óraadónak szóltam erről és mondtam, hogy lehet el kell hagynom a termet amíg az előadás zajlik (hasgörcs gyakran járt hasmassal). Ő pedig megkért, hogy ne tegyem, ne hozzam kellemetlen helyzetbe a tanszéket.


Szerencsére csak görcsöltem, nem volt semmi komolyabb ami miatt ki kellett rohannom, úgyhogy ebből kellemetlenség sem adódott. Végig tudtam ülni az előadást.


Nem voltam szomorú azért, mert megkértek, hogy ne menjek ki, de egy kicsit bosszús voltam, hogy miért nem mehet ki a hallgató f.osni. :D


Utána odajött az óraadó és valami olyasmit mondott kedves hangon, hogy "Na látod hogy kibírtad előadás végéig." én meg már nem is tudom mit reagáltam. Lehet visszamosolyogtam és ő visszament a többi tanárhoz én meg mentem a wcre.

2022. jún. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Nem, mert az gonoszság lenne, ha még szünetben is feltartanám, hogy még akkor se mehessen pisilni.
2022. jún. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kiengedem. Sosem mondom, hogy nem mehet, ha látom, hogy tényleg pisilnie kell. Néha emlékeztetem őket, hogy mizu, hogy tudják és érezzék át a következményeket, és hogy ezt nem egészen órák kéne, de ennyi. Általában hamar leszoknak róla.
2022. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

SOHA. SEHOL. Nem kell magadat kikérni pisilni a jövőben.

Igen, van olyan, hogy x ideig nem tudsz kimenni mosdóba (nem pisilni. Meg szarni. Meg tampont cserélni, hanem MOSDÓBA). Ma rám két percet várt egy ügyfél, és elmagyaráztam neki, hogy elnézést, mosdóban voltam. Megértette. Nem kellett elkéretőznöm, meg elmondani neki, hogy tejet ittam és zöldet fostam, csak annyit mondtam, hogy "elnézést, mosdószünet volt, borzasztóan sajnálom, hogy megvárattam" - és oké.

Ja, és a jövőben általában lesz lehetőségetek arra, hogy egyetek, igyatok, cigizzetek, pisiljetek, meg szarjatok, amikor kell. Csak a közoktatás ilyen ótvar, hogy ki kell kérni magad, hogy elintézz egy emberi szükségletet (és ezt be is kell jelenteni mindenki előtt), és MEGTAGADHATJÁK.

2022. jún. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 gyakorlatilag felnőtt emberként megkérdezted, hogy kimehetsz-e wc-re? Csak én érzem úgy, hogy ez nem teljesen normális? Ha tudod, hogy fenyeget a veszély akkor ülj hátra az ajtó mellé, és ha kell menj és kész, senkinek semmi köze hozzá.
2022. jún. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8, az ajtót nem lehetett nyitni kívülről és ez volt a gond. Akárhányszor kimentem volna, visszafele kopognom kellett volna, hogy engedjenek be és nem lett volna jó a vendégelőadónak, hogy az előadása közepén valaki kopog, mindenki az ajtóra néz, feláll valaki, beengedi a hallgatót, ez megzavarja az előadást. (Amúgy sok egyetemi tanár hasonló okok miatt zárja be a termet. Hallgató késvebejön, mindenki odanéz, az egyetlen szélső helyre Barbika odapakolta a táskáját, kabátját le kell vennie, mozgolódás van, a hallgató leül, elkezd kipakolni, füzetet, tollat, sillabuszt, könyvet ha szükséges, kaját, vizet, zörgés van, aztán megy a sutyorgás, mert nem fog a toll és másik kell - ahogy ez mind zavarja a tanárt, ugyanígy egy vendégelőadót megzavar a kopogás)


Ami mondjuk bosszantott, hogy nem tudott az óraadó valami segítőkészebb megoldással előrukkolni, mert, ha ki kellett volna mennem, akkor rosszul éreztem volna magam, hogy szükségleteim vannak és ez nem normális.


Nem lehetett kitámasztani az ajtót, mert vijjogni kezdett, de mondhatta volna, hogy kirakja a belépőkártyát vagy a kulcsot, ha mennem kell, csak felveszem, kimegyek, f.osok és utána be tudok jönni csendben anélkül, hogy megzavarom a vendégelőadót.


De mindegy, szerencsére csak görcsöltem, egyszer sem kellett kimenni és attól sem változik meg a múlt, hogy morgok miatta.

2022. jún. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig megalázónak éreztem ezt az egész osztály előtt csinálni. Erre miért kell engedélyt kérni? Úgyis egy lehetősége van, az, hogy kienged. Más esetben kénytelen vagyok ott letolni a gatyám és a terem közepére rakni egy adag híg állagút. Elképesztő, hogy arra is engedélyt kell kérni, hogy sz*rjon az ember.
2022. jún. 21. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!