Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire elborult az agya...

Mennyire elborult az agya annak a dirinek aki délután 2-kor fogja tartani az évzárót?

Figyelt kérdés

Nem elírás, DÉLUTÁN KETTŐKOR azaz 14:00-kor. amikor a legmelegebb van. Ennyire imád a 35 fokban állni egy órán keresztül a tűző napon? Nem lenne sokkal jobb reggel 8-kor tartani amikor még csak 25 fok van?


A reggel 8 azért is lenne jobb mert 9-kor végeznénk és a délután szabad lenne. írtam az osztályfőnöknek is ezzel kapcsolatban de még csak meg se nézte.


szóval még egyszer kérdem, mennyire elborult az agya ennek a dirinek?


2022. jún. 17. 13:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Jajj... Akkor én nagyon is szerencsés vagyok, nekünk (reggel) 10 órakor kezdődik.

Sajnállak. Tényleg elborult az agyuk akik ezt kitalálták! Ők majd tuti árnyékban állnak. 😂

2022. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!