Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Házifeladat hiánynak számít,...

Házifeladat hiánynak számít, ha a tanuló csupa rossz válaszokat ír be?

Figyelt kérdés

Amikor gimnazista voltam, megesett órán, hogy hiányoztam és rosszul adták meg hogy mi a házi vagy ott voltam és én írtam fel rosszul hogy mi a házi, és az egyik leckéről az utolsó pillanatban tudtam meg, hogy azt is meg kellett volna csinálni, már időm sem volt elkérni mástól, hogy lemásoljam, ezért, ha feleletválasztós volt, random bekarikáztam a válaszokat, ha meg szavakat kellett beírni, akkor találomra beírtam pár szót.

Csak azért, hogy amikor a tanár körbesétál, lássa, hogy ki van töltve. (Ugyanis egyszer betegség miatt nem voltam ott, a leckét rosszul adták meg, így egy feladat hiányzott és egyest kaptam, hiába mondtam, hogy nem voltam ott. Innentől kezdve ezzel nem mertem játszani és inkább azt a látszatot keltettem, hogy ki van töltve.)

Abból, hogy ökörségeket írtam válasznak nem lett gond, mert ha házifeladat ellenőrzésnél felszólított a tanár, csak egy mondat erejéig tette, nem tudta meg így, hogy mindenhol rossz a válaszom.

Viszont, ha valahogy rájött volna, hogy minden válaszom helytelen, az házifeladat hiánynak számít?


2022. jún. 24. 01:31
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Tanártól függ. Vagy adod a hülyét, és reméled elenged, vagy nem és bevág egy egyest.
2022. jún. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg nem.
2022. jún. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de látszódik rajta, hogy nem is akart utánanézni a dolgoknak.
2022. jún. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, foglalkoztál vele, ha csak fél percet is
2022. jún. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet én is csináltam, így nem számított hiánynak.
2022. jún. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
És most így évekkel később, felnőttként ez foglalkoztat?
2022. jún. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, hacsak nem egyértelműen direkt f...gokat írtál be (most mondok egy példát, ha azt írod be arra a kérdésre, hogy mit foglaltak el 1541-ben a törökök, hogy Disneylandet), annak nem kellene hiánynak számítani.
2022. jún. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. jún. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!