Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az ELTE-BTK hallgatói tényleg...

Az ELTE-BTK hallgatói tényleg nagyképűek?

Figyelt kérdés
2022. jún. 24. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. jún. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A nagyképű egyetemista úgy gondolom, hogy nem egyetem függő. Ráadásul a BTK elég tág fogalom, más egyetemre járok, de ez így, ebben a formában csak egy rosszindulatú megjegyzésből fakadhat.
2022. jún. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Inkább úgy mondanám,hogy az egyetemisták közül ők IS azok.Főleg azok,akik éppen csak átcsúsznak.

Van a családban aki ott tanít,igaz a jogi karon.Szerinte ott van a legtöbb lufifejű majom...idézet :)

2022. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem hiszem, hogy ez egyetemfüggő, bár tény, hogy az ilyenek az elitegyetemeken szaporodtak el, ott is a matekosabb/mérnöki szakokon.


Jellemzően az elsőévesek között vannak sokan eltelve egóval. Később, mikor bejön a képbe a munka is és az ember kicsit többet lát a valóságból, jellemzően lejjebb vesz az arcából.

2022. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
na, megint egy butuska általánosító kérdés...
2022. jún. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Én csak TÁTK-ra, meg PPK-ra jártam, de ismerek sok BTK hallgatót is.

Szerintem nem. Sőt, mivel mindig le vannak szólva, hogy büfészakosak, meg a Mcdodlads-os bölcsész vicceket is megkapják, kevésbé mernek felvágni a diplomájukkal.

2022. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én BTK-n végeztem, a többség nem volt beképzelt. Pár beképzelt volt, de azok sem a diplomájukra meg a szakjukra, inkább az volt a jellemző, hogy az játssza az agyát, aki gazdag, aki saját maga szerint "menő" meg aki szép, de olyan meg minden egyetemen és karon van (sőt, egyetemen kívül is).
2022. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Oda jártam, nem vagyok nagyképű, az évfolyamtársaim nagyja sem volt az. Akik igen, azok már eleve otthonról hozták magukkal a mentalitásukat.
2022. jún. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Neveléstôl is függ.
2022. jún. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#4, ahogy írod.

Több országban éltem. A mérnökök a legnagyobb majmok, minden korosztalyban.

2022. jún. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!