Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Normális hogy nyár közepén...

Normális hogy nyár közepén már az iskolakezdés miatt stresszelek?

Figyelt kérdés
Nem akarok visszamenni a sok agyhalott közé
2022. júl. 14. 10:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Én utálom a tanárokat is, és a diákokat is. :D

Nekem úgy néz ki a napom, hogy 5 perccel 8 előtt bemegyek, tanítás végén elsőnek megyek ki az ajtón.

Ennyi, a kettő között csak azért figyelek, mert itthon már csak átolvasom, és az írásbeli részét csinálom meg. Nagyon nem stresszelem magam a suli miatt, mert nem ér annyit az egész.

16/F

2022. júl. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Még az lemaradt, hogy a kisebb írásbeli feladatokat ott szünetekben csinálom meg.
2022. júl. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Én az utolsó 2 hétben be se jártam egyáltalán
2022. júl. 15. 01:10
 14/24 A kérdező kommentje:
Én lennék a legboldogabb a világon ha megint lenne egy fél éves távoktatás
2022. júl. 15. 01:11
 15/24 anonim ***** válasza:

"Én az utolsó 2 hétben be se jártam egyáltalán"


Örülj neki, hogy neked ezt megengedték!

Én is utálom az osztálytársaimat, de mégis egész tanévben csak három napot hiányoztam, azt is családi okok miatt, nem lógásból.

Nem normális dolog már nyár közepén az iskolán stresszelni, az viszont lehet normális helyzet, hogy utálod a többi tanulót. Vannak gagyi iskolák, ahová többségében olyanok járnak "tanulni", akiken nincs mit tisztelni.

Én az általános iskolát nagyon szerettem, az akkori osztályommal együtt, a gimnáziumot viszont már az első naptól kezdve rühellem. Sajnos sokan vannak még így ezzel.

2022. júl. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Én az általános iskolát még jobban utáltam mint a gimit, ott szereztem a legtöbb traumám
2022. júl. 15. 09:38
 17/24 anonim ***** válasza:
Ha sehol nem felel meg neked a társaság, ott a te kommunikációs képességeddel is baj van! Lesz még egyetem, lesz még munkahely ...
2022. júl. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
nem hinném hogy baj van a kommunikációs képességemmel, egyszerűen csak introvertált vagyok és nem vagyok egy csótány szintjén agyilag
2022. júl. 15. 09:57
 19/24 anonim ***** válasza:
90%
De az kizárt, hogy 3 osztályban rajtad kívül mindenki csótány! Itt te lenézed a többieket, de jó esély van arra, hogy ezzel a felsőbbrendűséggel valójában épp a saját önbizalomhiányodat próbálod leplezni. A többiek pedig látják ezt a távolságtartást, és annak megfelelően ők is távol maradnak tőled. Talán le kéne ereszkedni a pór nép közé. Hátha akad 30-ból 1-2 elviselhető ember.
2022. júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy 1 elviselhető ember sincs....
2022. júl. 15. 12:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!