Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Normális hogy nyár közepén...

Normális hogy nyár közepén már az iskolakezdés miatt stresszelek?

Figyelt kérdés
Nem akarok visszamenni a sok agyhalott közé
2022. júl. 14. 10:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Kamu kérdés
2022. júl. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
bárcsak az lenne. mire észbe kapunk szept elseje lesz. hihetetlenül gyorsan telik az idő, karácsony is mintha egy hete lett volna
2022. júl. 18. 17:18
 23/24 anonim ***** válasza:
aki itt sír hogy jajj a többség nem normális , na azokból lesznek a gyári melósok.
2022. júl. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Hány éved van még vissza a suliból? Engem ez az utolsó évemben ért el 21/22-ben, én most érettségiztem.


Ugyanezt éreztem mint te de megpróbáltam egyrészt másokban is látni a jót így egyre több embert kedveltem meg, másrészt pedig lógtam amennyit csak tudtam. Olyan 300 hiányzásom megvolt, de azt a rendszert is kijatszottam és sokat töröltettem + a jelentéktelen órákról lógtam, amikor még a tanár is szart az órára. Nem akarlak biztatni erre, de ha nincs más ezt te is kijatszhatod, eljohetsz utolsó órákról meg stb.. Én már októberben meguntam az egészet, utána egy hónapban talán ha 10 napot jártam és utolsó két hónapban be sem mentem, de még mindig itt vagyok és a kutyát sem érdekli, hogy hogy bírtam ki az egészet csak az a lényeg, hogy ki bírtam. Az érettségim is meglett jó eredményekkel, mert figyeltem arra is, hogy meglegyen minden anyagom meg stb és hogy tanuljak.

2022. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!