Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit lehet tenni az ellen,...

Mit lehet tenni az ellen, hogy ne durranjon el az agyam az iskolában?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már tavaly is sokszor 1 hajszál választott el attól, hogy ne mondjam meg a véleményem egyes tanároknak.

Én nyilván tanuljak meg mindent holnapra, de valakik még 1 hónap után se képesek kijavítani a dolgozatokat. Ha valamit elfelejtenek elhozni pl: vmi tananyagot, akkor csak annyit mondanak hogy jaj elfelejtettem. Ha én nem írok házit, akkor megy a megaláztatás, hogy milyen vagyok. De ez nem csak velem van, hanem mindenkivel. Tesire kértem hogy felvehessek pulóvert, mert 5-6 fok volt, azt mondja nem lehet, jövő héten kidőltem 2 hétre tüdőgyulladás miatt. És amikor visszamentem, az első nap 5, azaz 5 dolgozatot írtam. 2re készültem fel, a többi nem nagyon sikerült. Itt is csak a megalazó szöveg ment az egyik tanárnál. Szó szerint majdnem felrugdaltam dühömben. Csak az volt a szerencse hogy hazáig kibírtam és senki nem volt itton és kikáromkodtam magam.



2022. aug. 14. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Hány éves vagy?
2022. aug. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
16/F
2022. aug. 14. 19:58
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Mivel minden tanár úgy hiszi, hogy felsőbbrendű lény az iskolában. Ami ellen elég kevés az esélyed.
2022. aug. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Egyik osztálytársamnak dühkezelési problémái vannak, ő konkrétan xanax-szal jár suliba.


Ezen kívül sajnos semmit nem tudsz tenni, nyeld a békát. Nálunk szerencsére megengedik tesin a pulcsit és ha hosszabb ideig vagy beteg nem kell azonnal dogát írnod, a matek tanárom pedig másnapra kijavítja a dogákat.

2022. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Szard le és hagyd figyelnmen kívül őket, hidd el neked is jobb ha nem idegeskedsz, 2 év és soha többet nem kell elviselni őket.
2022. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Másik suli? Ahol esetleg humánusabbak a tanárok? Mert azért nem mindenhol van így.
2022. aug. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

Az iskola házirendjében vagy SZMSZében le van írva a dolgozatok kijavításának a maximális ideje. Gondolom egyiket se olvastad ezért nem tudtad érvényesíteni a jogaidat. (Általában 10 munkanap a határidő)


Amikor otthon voltál betegen gondolom nem élet és halál között lebegtél. Szerintem volt időd tanulni. A két hét betegség alatt gondolom egyszer sem neteztél és ezért nem kérted el a tananyagot. A dolgozatok megíratását jogosnak tartom ebben az esetben. Halkan jegyzem meg, hogy csak a témazárókat köteles előre bejelenteni a tanárok. Egy kisebb dolgozat vagy felkelés bármikor lehet. Az öt dolgozat is teljesen jogos.


Túlzásnak tartom azt általad említett 5-6 fokot.


Ezzel a hozzáállással nem.sokra viszed majd az egyetemen (már ha felvesznek). Ott aztán senkit se fog érdekelni a nyavalygásod.

2022. aug. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan már kijártam a sulit, de nekem simán eldurrant az agyam a sok cseszegetés által felgyűlt feszültség miatt... Ezért sípcsonton rúgtam 2 csajt acélbetétessel mert hallottam a wc-ben, hogy rólam beszélnek... Én egyszerűen nem tudok ez ellen tenni a mai napig, a sok csesztetés miatt, baromi hamar robbanok... Pedig már 30 körül vagyok. De ez így maradt.
2022. szept. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!