Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan barátkozzak gimiben?

Hogyan barátkozzak gimiben?

Figyelt kérdés
Most leszek kilencedikes de a gimibe már ötödikes korom óta járok. Most jön majd 2 kilencedikes osztály és én majd szeretnék velük barátkozni. A baj csak az hogy az osztályok nem nagyon keverednek. A másik osztállyal egészen jóban vagyok és ezért reménykedem hogy a másik kettővel is lehet jó kapcsolatom. A kérdésem az hogy hogyan barátkozhatnék úgy hogy ne legyen fura/kínos.

2022. aug. 16. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
sehogy. ne szólj senkihez, ne nézz senkire. én így csináltam
2022. aug. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az előző hozzászólóval ne foglalkozz. Fontos a beszélgetés. Írj rá akár csak fb-n, hogy mi volt a házi, milyen napja volt stb. Ezáltal elindul egy ismerkedés, találkoztok és erős barátságra tehetsz szert.

U. I.:lehet, hogy furának érzed odamenni az emberekhez, de nem fog senki emkatt kigúnyolni. Az ember társas lény, nyugodtan kommunikálj a többiekkel.

2022. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!