Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm nem akar...

A legjobb barátnőm nem akar velem beszélni és találkozni többet?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődik hogy mi már 6 éve jóba vagyunk. Aztán lehet hogy az évek során belefáradt a barátságunk egymásba. Sokszor volt olyan hogy hívott én meg nemet mondtam mivel mindig dolgozom és emiatt sohasem vagyok otthon és pont az az egy nap ugyanúgy fáradt vagyok és nincs máshoz kedvem csak egyedül lenni otthon. Aztán ő se jött ki már.

Most megkérdezte hogy talizunk ugye érettségi szünetünk volt, kérdezte hogy jó e nekem a kedd én meg mondtam hogy igen, aztán rájöttem hogy mégsem jó mivel dolgom van délelőtt (fogászat) és délután meg suliba kell mennem.

Megkérdeztem hogy lehet e helyette szerda azt mondta hogy igen. Hétfőn hívott kétszer Messengeren de nekem meg nincs mobil netem igy nem tudtam fel venni és mikor hazaértem azt mondta hogy haggyuk az egészet.

És megkérdeztem tőle hogy miért de arra már nem válaszolt ez volt hétfőn. Ma írtam neki hogy hello és akkor írta hogy nem akkar velem többet beszélgetní és találkozni. Valószínűleg én ronthattam el az egészet.



2022. máj. 7. 17:54
 1/3 anonim válasza:
57%
Próbáld vele megbeszélni, lehetőleg személyesen. Üljetek be valahova úgy is elmondja mi a baja. Ha az a baja, hogy nincs időd, akkor lehet nem volt annyira jó barát, hiszen nem érti meg, hogy vannak dolgaid, amiket el kell intézned.
2022. máj. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom köztetek az e-mail mennyire lehetséges, ott lenne érdemes leírni, hogy sajnálod ha egyoldalúnak tűnt a barátság az elmúlt időszakban (ahogy írtad, sokszor hívott nem volt alkalmas), most nem ezt kívántad folytatni, nagyon sajnálod, máskor pl. naptár-szerűen írod az elfoglaltságaidat és ha tényleg alkalmas, akkor mondasz igent.
2022. máj. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem is inkább egy személyes találkozó keretében lehetne megbeszélni. Mindketten vázoljátok fel, hogyan is éltétek meg ezt az időszakot, valamint a barátságotok jelenlegi állapotát. Nem lesz egy egyszerű beszélgetés, pedig szerintem fontos lenne ezt meglépni.


Most így elsőre arra tippelnék, hogy azt hihette, hogy kifogásokat kap, valahányszor programot szervezne, és már lehet, hogy tényleg kicsit belefáradt ebbe. Ez pedig félreértés lenne, amit jó lenne tisztázni.

2022. máj. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!