Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert irt vissza ha nem akar...

Miert irt vissza ha nem akar velem beszelni? Jatsza az agyat?

Figyelt kérdés

Volt egy fiu aki kedves a szivemnek, sajnos eldurvult a helyzet letiltott messengeren, en irtam neki uj profilbol de ennek mar majdnem 1 eve hogy letiltott, es most irtam neki uj profilbol hogy tudnank e beszelni es ő azt irta nem....eltelt 1 ev ennyire hogy tud semmibe nezni hogy szepen ra irok hogy tudnank e beszelni es azt irja nem?

Jatsza az agyat? Irjak a nemre valamit vagy hagyjam a fenebe?


2022. ápr. 25. 00:22
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ha nem akarna beszelni vissza sem irt volna vagy letiltott volna ebbol a profilbol is. Mert amikor nem akart beszelni tenyleg letiltott.
2022. ápr. 25. 00:24
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Talán szemtől szembe próbálj vele beszélni, ne online...
2022. ápr. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1. Szemtol szemben nem tudok sajnos nem talalkozunk sehol. De egyenlore nem tudom irjak e valamit a "nem" valaszara, ha nem akarna beszelni szerintem nem irt volna semmit. Igazabol en nagyon csunya dolgot tettem, de o is velem. Megertem ha haragszik en is haragszom de o azert tud engem beken hagyni mert nem erez irantam semmit ugyhogy neki igy konnyu..
2022. ápr. 25. 00:28
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Én hagynám. Tudod ki futna utána... Ne alazd meg magad.
2022. ápr. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
87%

Nagyon creepy amit csinálsz, és azzal hogy ennyire erőlködsz nála csak még kevésbé fog akarni veled beszélni.

De most se akar, csak próbálod magadnak megmagyarázni hogy akar ő csak épp azt mondja hogy nem akar.

Inkább keress olyan embert aki értékel, bár tudom ezt mondani a legkönnyebb.

2022. ápr. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem találkoztok személyesen úgyse, sehol .., akkor mi értelme ezzel szenvedni? Online barátság nem barátság. :)
2022. ápr. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

4. En is hagynam legszivesebben mert igyis megalazott mar de 1 ev eltelt es nem megy ki még mindig a fejembol


5. Nem probalok semmit bemagyarazni magamnak....annyira szeretem ezt az oldalt hogy barmilyen szerelmes kerdes van es a kerdezo felteteleu valamit a masik felrol, mindenki azt irja bemagyarazod magadnak.

Nem veletlenul erzunk dolgokat te azt tudtad?

2022. ápr. 25. 00:34
 8/16 A kérdező kommentje:
6. Azert nem talalkozunk mert nincsenek kozos barataink stb, nem fogunk ugysem ossze futni veletlenul sehol. Csak akkor talalkoztunk amikor megbeszeltuk
2022. ápr. 25. 00:35
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A nem az nem. Tartsd tiszteletben.
2022. ápr. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Csak tudom mennyire sunyi. De nem irok semmit
2022. ápr. 25. 00:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!