Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit lehet kezdeni gonoszkodó...

Mit lehet kezdeni gonoszkodó osztálytársakkal?

Figyelt kérdés
Van három lány osztályban ők régen kedvesek voltak velem most rosszak velem évnyitó óta amikor bejött ofőnk és mindenki köszönt én meg mondtam ofőnknek viccből JÓ NAPOT KÍVÁNOK VISZONT LÁTÁSRA és három lány azonnal kiabált hogy ez illetlenség és szégyelljem magam pedig ofőnk nem is szólt érte kicsit mosolygott is de nem csak ez történt sok mindent csináltak például ofőnk kérte töröljem le táblát én kimentem szivacsot kimosni mire visszamentem három lányból egyik nevezzük Julinak letörölte másik szivaccsal és ilyen furcsán viselkedik mindhárom vagy tanárunk kérte írjam fel táblára feladat megoldását és egyik lány felállt és kiment hogy inkább írja feladat megoldását fel ő mert én csúnyán írok ő meg szépen ír és ez mind rosszul esik és szeretném ha nem viselkednének velem csúnyán mit csináljak hogy ne viselkedjenek velem csúnyán? kösz

2022. szept. 6. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj normálisan viselkedni. Az ő változásuknak oka van, nézz magadba.
2022. szept. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Fiú vagy? Mert, ha igen, akkor lehet azért cukkolnak, mert bejössz valamelyikőjüknek.
2022. szept. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2022. szept. 6. 12:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem szabad olyanokkal foglalkozni akik bántanak. Keress újakat, ne fecséreld rájuk a drága időd. Te kedves vagy és maradj is az, az már őket minősíti hogy ők milyenek.
2022. szept. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Égesd el öngyújtóval egyszer valamelyik csaj bemutatni való projekt feladatát.
2022. szept. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

16 év alatt nem lehet az oldalra regisztrálni.


Egyébként gyökerek, és a gyökérségük tarja össze őket. Ha legközelebb olyat csinálnak, hogy a tőled kért dolgot helyetted csinálják, csettints egyet vigyorogva, vagy valami hasonlót, mintha egy szolgát kértél volna.


Két kérdés:

- Ki az a Márta?

- Honnan jön az, hogy "Büdös Könyv"?

2022. szept. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Nee, már megint ez a büdöskönyv irogat. Mondd azt hogy csak egy troll vagy!🙏
2022. szept. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelmen kívül kell hagyni őket, mert pont azért csinálják, hogy bosszantsanak, viszont, ha nem érnek célt, akkor ők fognak bosszankodni. Nagyon is.
2022. szept. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%
Lehet túl harsány vagy, annyira, hogy már irritáló. Egyszer már írtad, hogy egy osztálytársad nem volt vevő egy viccedre, ráadásul, ha az osztálytársaidnak nonstop nyomatod a Mártisszimát, az elég fárasztó lehet. Valószínűleg besokaltak a többiek. Ha jól tudom, ti most vagytok végzősök, ezért lehet, a közelgő érettségi miatt is stresszelnek és pláne nem vevők a bohóckodásra. Próbálj kicsit visszavenni, mert amennyire látszik a leírásból, akkor támadnak, ha te bohóckodsz. Nem kell komolyodnod, csak kicsit legyél csendesebb.
2022. szept. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nem találtak viccesnek. Nem vagy az. Inkább zavaró, idegesítő, cringe
2022. szept. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!