Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tennétek a helyemben? -...

Mit tennétek a helyemben? - osztálytársak-

Figyelt kérdés
ugyebar van ket normalisabb baratnom iskolába,és az egyik állandóan minden f@szsagon megharagszik, pl ma azért, mert hozza ertem az arcához,(ő Lili) és van a másik, ( Szandi) és szandi ram ir, hogy holnap reggel nem jön velem Lili, mert,hogy ő hogy haragszik rám stb, és akkor kérdeztem szandit hogy ő jön e velem azt mondta ő már meg igérte lilinek de hat holnap lenne ez a farsang cuccos és azt hittem fasza lesz a nap de erre jon ez.. mit tanácsoltok mit csináljak? lili folyamatosan ignoral beszélgetni nem lehet vele xd es hát ugye ok a "barátaim" így suliba, de akkor mit kéne tegyek hogy holnap ne tűnjek magányosnak vagy valami? :(ti mit tennétek az én helyemben? tudom, nem a legjobb a fogalmazás, gyorsan csak le irtam, és nem kell leirni 5x h lili mennyire gyerekes... 😕 (sorry a helyesirasi hibakert.) valaszokat elore is koszonom

2022. febr. 17. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
39%
Happold el a pasiját.
2022. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
41%
Barátkozz fiúkkal, nekik van pöcsük, és nem mérgelődnek ilyen hűlyeségeken. Alapjáraton ilyen kérdésre nem lehet értelmes választ adni, nem látok itt problémát, egy barátod haragszik rád, ennyi. Nem hiszem hogy emiatt dől benned össze a világ. "Farsang cuccos és azt hittem fasza lesz a nap de erre jön ez" nem hiszem hogy a napod azért lesz szörnyű, mert nem jön iskolába veled a két barátod.
2022. febr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!