Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek elegem van?

Mit tegyek elegem van?

Figyelt kérdés
Utolsó éves vagyok,valami botrány ez az év. Szanaszét van minden. De az egyik tanár kiütötte a biztosítékot nálam,beszél arról hogy nem látja hogy én küzdenék,és hogy sokan csalással értek el idáig . Őszintén,én mindig készültem az adott órákra,igaz soha nem voltam jó tanuló,de egy közepes szintet mindig kitudtam hozni,de most nem tudom mi lesz,nagyon nehéz ez az év alig értem,hiába beszélek a tanárral nem érzek változást. De közbe meg azzal riogat hogy akin nem fogja látni a tanulást nem engedi érettségizni. Pont ez a gond hogy én próbálok tanulni,de kitűnő nem tudok lenni,mert nagyon nehéz,segítségem pedig nincs. Szóval tényleg nem tudom mit tegyek. Mert érettségi nélkül aztán semmit nem érek az életben. Már azt érzem nincs miért itt lennem,nincs aki segítsen,nincs aki támogasson,jobban érezném magam ha örökre eltűnnék. Ez nem síránkozás,vagy kamu dumák,sajnos velem ez van. Lélekben az utóbbi idők sem voltak toppon,de most ez az egész rátesz.
2022. okt. 11. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Tanulj keményen.
2022. okt. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el pszichológushoz?
2022. okt. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1 Szerinted nem azt teszem?
2022. okt. 11. 21:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!