Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért sok a szekálós diák a...

Miért sok a szekálós diák a Keszthelyi Zöldmező utcai EGYMI-ben?

Figyelt kérdés

2022. okt. 17. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
EGYMI,tehát SNI és BTMNes tanulókkal foglalkozik,ezek között van gyengébb képességű,értelmi fogyatékos,mentális beteg,és magatartás zavaros.. Az ilyen helyeken sokszor előfordul,de még normális suliban is.
2022. okt. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos mindenhol sok hülye van. Én jártam egy olyan gimibe, ahova 4,8-as átlag felett lehetett bekerülni, mégis egy szörnyű neveletlen, egymást és a tanárokat, osztályfőnönöket is sértegető osztályunk volt. Szóval a jó tanulmányi eredmények sem garanciák semmire.
2022. okt. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert egymi.

Jelezni kell a tanároknak vagy a vezetőnek, ha gond van.

2022. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Különböző korosztályok vannak 3-25 évesek.


Óvoda: 3-7 év

Alsó tagozat: 6-12 év

Felső tagozat: 10-16 év

Szakiskola: 14-25 év

Egyéb:(Kézségfejlesztő csoport: 9-10. évfolyam:14-18 év, 11-12. évfolyam:16-25 év, Autista csoport: 10-15 év, Fejlesztő csoport: 6-15 év,


Sok az olyan diák aki nem szeret. (pl. nem fog kezet)


Azért vannak olyanok akik barátkoztak velem.

2022. nov. 13. 13:32
 5/7 A kérdező kommentje:
"Azért vannak olyanok akik barátkoztak velem." Még mindig barátkoznak velem.
2022. nov. 13. 13:33
 6/7 anonim válasza:
3%
Már van Lengyel Botond nevű fiók.
2022. nov. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nem csak ott vannak idióták hanem mindenhol és minden suliban.Nem hiába sok gyerek öngyilkos lesz az iskolai zaklatások miatt.én ez miatt sem tudtam be fejezni a közép sulit mert napi szinten ment a zaklatás meg a sok idiótát már egyszerűen nem tudtam lelkileg elviselni,úgy voltam ha még egy napot ki kell bírnom ott én biztos hogy meg ölöm magam.
2022. dec. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!