Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van olyan vicces sztoritok,...

Van olyan vicces sztoritok, amikor egy lány az erejével ledominált egy fiút?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl szaknderre, akár birkózásra, stb

2022. okt. 18. 06:46
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Van egy kolléganőm, aki mindenféle küzdősportra járt hobbi szinten. Nem volt egy izmos, maszkulin csaj egyáltalán, inkább amolyan apró termetű, bögyös-faros-nagyondögös. Egy kocsmázás alkalmával feljött szóba, hogy ő bunyózik, és ment a viccelődés, hogy mutasson valamit.


A lány elindult mosdóba, az egyik srác meg a pulthoz. Összetalálkoztak, és a srác elkezdte ilyen kamu boxállással cukkolni, hogy "na? Na?". A csaj is elmosolyodott, ő is felvett egy olyasmi testtartást, mikor a kislányok cicaharcolnak.


Erre a srác lassított felvételen elindította az öklét egy ilyen "ouoóó" hanggal kísérve, mint ha lassítva néznénk egy Bruce Lee filmet. A csaj meg elkapta, és úgy földhöz durrantotta a mackós srácot, hogy levegőt venni sem volt ideje.


Lett először nagy síri csend, majd nagy taps és hahotázás. A srác úgy feküdt a földön, mint egy büdósbogár, mikor hanyattesik. A lány felsegítette, lekezelő mosollyal leporolta, megsimította az arcát, majd ment tovább a mosdóba.

2022. okt. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
48%
Nincs ilyen sztorim, normàlis nők tàrsasàgàt keresem/talàlom meg.
2022. okt. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
4#akkor lehet bukta volt a szkanderen?
2022. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Saját sztori:


Konditeremben mentem csináltam volna a következő gyakorlatot, sétálok át egy másik padhoz.

Egy srác éppen dolgozik ott, kérdeztem hány sorozata van még hátra, jöhetek-e utána.

Persze, persze.


Srác végez, odamegyek.

Elkezdi lepakolni a súlyokat.

Mondom neki: "jaj, hagyd ám csak, az bemelegítéshez jó lesz nekem!"


Akkora csalódottságot arcra kiülni még életemben nem láttam, pedig tényleg nem megbántani akartam.

2022. okt. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Én általánosban egy fiút vertem meg skanderben. Belémszeretett meg minden. Xd
2022. okt. 20. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#4-es, biztos meglepted a srácot az erőddel! 💪🏻😄

#5-ös, beléd szeretett a fiú, miután lenyomtad szkanderben, az nem semmi! 💪🏼🙂

2022. okt. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Egyszer páran még 16-17 évesen elmentünk a közeli strandra. Fiúk, lányok vegyesen. Azon a hétvégén voltak fellépők, egész napos programok. Késő délután két hozzánk hasonló korú srác jött oda hozzánk, akik már nem voltak teljesen szomjasak és elkezdték a csajokat szédíteni. Mikor láttuk, hogy nem vevők rá a lányok, szóltunk nekik hogy hagyják abba. Erre az egyikük azzal jött, hogy nyomjunk egy szkandert és ha nyer akkor hagyjuk őket, ha veszít akkor elmennek. Mire haverom mondta hogy ne vicceljenek már, ezt felénk lányok szokták csinálni. Akkor tőlünk már mindenki értette, ugyanis az egyik lány előtte nem sokkal lett bajnok a sulinkban szkanderban. A srácnak persze tetszett hogy lánnyal szkanderozhat, így belement. Mondanom sem kell, hogy a lány simán lenyomta. Lehet hogy mert erősebb volt, lehet az alkohol miatt, vagy mert szimplán alábecsülte. Egyébként nem látszott a lányon, hogy milyen erős, simán átlagosnak tűnt. Miután beégett a gyerek, fogták magukat és elmentek.
2023. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!