Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Reál szakosokat év közben van...

Reál szakosokat év közben van reménye fellelni egy sulinak? Ha az egész nyár kevés volt ehhez, mennyi remény van erre tanév közben?

Figyelt kérdés
2022. okt. 18. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Ki tudod ezt bővebben fejteni? Lehet túl korán van, de nem értem miért kellene fellelni.
2022. okt. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

szerintem a szokásos jerikós kérdés...

Balu.

2022. okt. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"miért kellene fellelni."


Hát mondjuk azért mert nincs. nem evidens?

ideig óráig okés hogy magyaros Pista bá megy be kémiát tartani, de azért előbb utóbb nem ártana egy valós szakos tanár.

2022. okt. 18. 10:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tíz éve hagytam ott a pedagógusi pályát,már akkor látszott,hova tart az egész.

Biosz-kémia szakos vagyok, azóta is kerestek többször.De eszembe nem jutna tanárkodni és NEM a diákok miatt! Velük sosem volt gondom...annál több az irigy kollégákkal,cezaromániás pártkatona dirivel...


Sajnálattal látom,hová jutott a pedagógusi pálya :(

Egy ex "tanár úr"...

2022. okt. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Remény mindig van. Hogy lesz-e belőle valami, az más történet.


Év közben is kirúghatnak, vagy elmehet bármelyik suliból egy tanár, változhatnak a családi, lakhatási, vagy bármilyen körülményei, ami miatt akár év közben is kénytelen lehet váltani és akár vonzóbbá is válhat egy másik suli ajánlata.


De mivel ez igencsak szerencse függő és egyre kevésbé abba az irányba haladnak a dolgok, hogy aki elhagy egy tanári állást, az másik iskolába akarjon menni, ennek egyre inkább csökken az esélye.

2022. nov. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!