Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Év közben is válhat valaki...

Év közben is válhat valaki magántanulóvá?

Figyelt kérdés

3 éve köszködök depresszióval, több öngyilkossági kísérletem is volt. Nagyjából 1 éve pánik rohamaim is vannak, szorongok és nem tűröm bem mások közelségét, pláne ha csak véletlenül is hozzám érnek.

Emiatt nagyon sokat hiányzom az iskolából. Szeretnék végre könnyíteni a dolgokon. Már nem bírom tovább így csinálni ezt. Hogyan és mikortól lehetnék magántanuló?

Előrei is köszi a válaszokat :-)



2017. márc. 19. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Írtok egy papírt igazgatónak, hogy ezért meg ezért szeretnél magántanuló lenni, aztán gondolom személyesen is szeretne beszélni veled és szüleiddel, de elvileg nem lehet akadálya.

Hány éves vagy? És orvosnál voltál már a problémáiddal?

2017. márc. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehetsz. Én is hasonló helyzetben voltam, de magántanulónak lenni drága mulatság és nekem az is rossz volt, hogy vissza kellett járnom ugye az eredeti suliba vizsgázni. Két éve, hogy találtam egy nagyon jó alternatív sulit amit szeretek nagyon. Nem vagyunk sokan, nem is kell bemennem mindennap. Ha gondolod írj privátot és mesélek még róla, illetve elküldöm a suli nevét is ha szeretnéd. :)

17/L

2017. márc. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem indokolt esetben igen, most én is ezen vagyok, csak nekem hozzá jön még egy suliváltás is.
2017. márc. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen év közben is. Nekem úgy sikerült, hogy írt egy kérelmet a pszichiáter anno,amit az igazgatónak oda kellett adni.:)
2017. márc. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!