Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Veletek történt olyan hogy...

Veletek történt olyan hogy évközben meghalta a tanárotok vagy osztálytársatok?

Figyelt kérdés
Illetve a történetét is elmesélhetitek

2017. jún. 12. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Nem
2017. jún. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem közöltek velünk semmit róla. Annyit tudok hogy egyik nap bent volt a töri tanárom majd másnap a helyettesítő miután nyaggattuk elárulta hogy meghalt. Jobb így szerintem tiszteletlenség lett volna minden részletet elmesélni a haláláról.
2017. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 PresidentEvil ***** válasza:
87%

.

A mi elektrotechnika-tanárunk nem év közben, hanem a nyári szünetben halt meg, az év első óráján valaki más jött be helyette és közölte, hogy a tanár úr öngyilkos lett, kiugrott az ablakon. Kicsit lelkiismeret-furdalásom volt, mert szemetek voltunk vele, le se sz-rtuk, amit mond, beszélgettünk órán, nevetgéltünk, de ő rendes volt velünk. Engem megbuktathatott volna év végén, egy szavam se lehetett volna, ha megteszi, más tanár meg is tette volna, de ő megadta a kettest.

2017. jún. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Az öcsém egyik osztálytársa (jó barátja) rákos lett 10 ben és érettségire meghalt.

Többször meglátogatták az osztálytársakkal.

Iszonyat jó gyereknek mondták.


Nem is ismertem de bőgtem egy sort..

2017. jún. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Psychopathist ***** válasza:
82%
Igen,a történelemtanárom.
2017. jún. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A biosztanárunk... konkrétan órán csak szép kényelmesen elfeküdt az asztalán, mint mikor valaki a padra hajolva alszik.


Aztán pár perc múlva kezdett gyanússá válni, szólítgattuk, nem felelt, valaki kiment próbálta keltegetni, semmi. Pulzust, ilyesmit nem nézett senki, azért ilyesmire nem igen gondoltunk, pláne hetedikben. Egy lány és egy fiú elment tanáriba szólni. Rögtön három tanár jött be, először keltegették ők is, aztán egyikük telefonált a másik ottmaradt a tanár mellett, a harmadik pedig minket terelt ki, mondta menjünk le udvarra és ott várjunk.


Közben épp kicsöngettek, illetve jöttek mentők is, aztán ahogy hozták le az udvaron a tanárok szinte szó szerint sorfalat álltak, hogy szabad út legyen a mentőknek, persze mindenki bámészkodott.


Másnap ez volt a téma diákok között, aztán harmadnap bemondták hangosban, hogy elhunyt. Néma csendet kértek, aztán bemondták, hogy lehetőségek szerint helyettesítők lesznek.


Illetve a temetés napján az egész suli kivonult 11 órakor a temetőbe.

2017. jún. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

Nekünk két osztálytársunk lett öngyilkos egyszerre. Semmi előjelét nem láttuk. Délelőtt még együtt röhögtünk, délután mentünk értük, hogy jöjjenek le csavarogni, és akkor mondták, hogy már meghaltak.

Hirtelen nem tudtuk hova rakni az egészet, napokig csak néztünk ki a fejünkből.


Igazából a mai napig nem értem, hogy miért tették, de már soha nem is fogom megtudni...

2017. jún. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
A gitár tanár halt meg nyári szünetben. Elesett a lépcsőn cipekedés közben és beleesett az üvegbe, amit vitt.
2018. márc. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Már nem tanitott minket rég de nagyon szerettuk

Tegnap megéreztem hogy meghalt

2021. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
2021. jan. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!