Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Emberek,akiket kiközösítettek...

Emberek,akiket kiközösítettek az osztálytársak?

Figyelt kérdés
Miért tették? Volt valami "komoly" okuk rá, vagy csak szimpla utálat/irígység a semmiért? Mennyire viselt meg titeket? Hogy dolgoztátok fel ezt? Voltak azért barátaitok vagy teljesen egyedül voltatok? Szóltatok a tanároknak/szülőknek? Ha igen,akkor tettek ellene valamit? (Bocsi a sok kérdésért.)

2022. okt. 26. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Nem szóltam senkinek sem róla. Fiú létemre szégyelltem erről bárkinek is beszélni... Igazából nem kiközösítve voltam, hanem lelkileg folyton megaláztak, bántottak.

Nem egyszer voltam öngyilkosság közeli állapotban...

2022. okt. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Uhh,nagyon sajnálom. Remélem,már nem vagy annak a közösségnek a tagja!
2022. okt. 26. 16:47
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

Volt pasim gimiben minden félét terjesztett rólam a kamu barátnők cserbenhagytak kb 3 maradt

Iskolát váltottam nemsokkal velük is megszakadt a kapcsolat

Egyikkel evekkel ezelott talalkoztam ramnezett nem is koszont

A masik 2 vel koszonunk ha latjuk egymast


Az emberek foleg a fiatalok konnyen agymosottak lesznek..

2022. okt. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Nem volt semmi komolyabb oka vagy azóta sem tudom. Általában a külsőm miatt csinálták meg mert más volt az érdeklődési köröm, mint a többségé.


Eléggé megviselt, rossz volt mindent egyedül csinálni, miközben téged néztek és melletted pisszegtek. Soha nem felejtem el, milyen ez az érzés és ha mást látok ilyen helyzetben azóta, elsőként megyek oda hozzá és kezdek el vele beszélgetni.


Csak akkor szóltam a szüleimnek, ha nem csak kiközösítettek, hanem rám is szálltak.



Nem tudom, mi változott, de azóta annyira más életet élek és annyira központi figura vagyok a legtöbb közösségben, hogy olyan, mintha egy rossz álom lett volna. Már könnyedén barátkozom, ha egy emberrel nem jön össze, megyek a másikhoz, ki merek állni magamért és erősnek tűnök, ha épp az oroszlán bajszát akarják húzgálni. A gyerekkorom tönkretették, a felnőtt korom nem hagyom.

2022. okt. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! Olyan, mintha ezt én írtam volna!

Úgy gondolom, tényleg létezik ez a "kisugárzás" dolog! Vagyis, azt mondják, mindenkinek van egyféle aurája és kisugárzása!

Valószínűleg, a kevésbé magabiztos embereket, azokat, akik túl jó szívűek, sebezhetőek, hamar kiszúrja egy közösség és hamar kikezd vele!

Velem is mindig ez van még felnőttként is! Ha elmegyek egy idegen közösségbe, gyakran "betalálnak"! Van, hogy nőnemű is...

Aztán, meg szoktak lepődni és tudják utána, hol a helyük, ha félemelem a hangom vagy erélyesen fellépek! Főleg, mivel nagy darab is vagyok...!😅

Szóval, bevallom, nem szívesen megyek ismeretlen társaságba, mert tudom, hogy úgyis valamelyik nagyokos kiszemel magának...

2022. okt. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól tanulok, kiközösített vagyok és csak akkor ismernek, mikor igénylik a segítségem. Általános iskolában jóval rosszabb dolgom volt ennél, bántottak, (néha tárgyakkal dobáltak, kihúzták alólam a széket, elvették a tárgyaim, amit elrejtettek előlem vagy fociztak vele) a lányok és sajnos a fiúk is. Nagyon sokat romlott az önértékelésem, nem tartom magam szépnek sem jónak, az emberekkel való kapcsolatomat illetően, a mai napig nem tudnék senkit magamhoz közelengedni, merthogy mindig ugyanaz a vége.


Szerintem mindenkiben hagyott egy ilyen vagy ehhez hasonló nyomott, akit bántottak az iskolában/munkahelyen.


19/L

2022. okt. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Aki bántalmaztak az iskolás éveiben, maradandó nyomot hagy a lelkében!

Én is egy értéktelen senkinek tartom magam, aki nélkül jobb lenne ez a világ...

2022. okt. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Mentálisan beteg vagyok, emellett nem szóltam senkihez.
2022. nov. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%
Engem is bántalmaztak durván a suliban,( egy srác a lábával belém rúgott stb.) mai napig utálnak, kibeszélnek a hátam mögött, de én ennek ellenére szarok a pletykákra, bántásokra. Hiába vágok vissza, idővel nem javul ugyanúgy piszkálnak. De azért bántanak mert irigyek sztem! Sokan a szemembe meg nyalnak, de ilyenek ezek a mai fiatalok, nincsen bennük elfogadás, szeretet, eggyüttérzés, tisztelet. Én is fiatal vagyok, de én nem bántok senkit, szép okos lány vagyok és kész! Nem érdekel ki mit mond!
2022. nov. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!