Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem kéne lassan átállni...

Nem kéne lassan átállni távoktatásra ha az iskolának 1 millió helyett 12 millió lett a villanyszámlája?

Figyelt kérdés
2022. okt. 28. 11:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%
Hát mit érdekel az minket,nem mi fizetjük,én leszarom diákként hogy mennyit fizet az iskola. Jó nyilván spórolok,mert mindig lekapcsolom a wc-be a villanyt,meg ha megyünk ki szünetre rászólok a többiekre is hogy oltsák le a villanyt,de amúgy különössebben nem érdekel.
2022. okt. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%

Leszögezhetjük, hogy az online oktatás hatékonysága nem sokkal több mint a zéró. A legtöbb diák - tisztelet a kivételnek - , főleg a középiskolások “szünet” címszó alatt értelmezik. Parkokban, utcákon összeverődve idétlenül viselkednek (cigiznek, isznak, kiabálva hancúroznak) vagy összegyűlnek valamelyikük lakásában “tanulunk” címszó alatt. Ott isznak, cigiznek s ki tudja, még drogoznak is. A kamera előtt töltendő időszakban!

Igenis legyen meg még az online zésben is a rendszer: a tanítási időben a képernyő előtt legyen a helye!!!!!

Egyébként, ha lehet, teljes erőből kerülni kell a távoktatást!!!!!!!!!!!!!!!!

2022. okt. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
30%

12

Nem tudom te melyik amerikai gettóban élsz, de a fiatalok nagyrésze nem cigizik és a 99,99%-uk nem is drogozik, egyébként én a fél éves távoktatás alatt kb havonta hagytam el a lakást, nem kéne általánosítani

2022. okt. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
54%
Nekem jobb lenne a tavoktatas, eleg lenne 8 elott 5 perccel felkelnem 2 ora buszozas helyett
2022. okt. 31. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
90%

"a fiatalok nagyrésze nem cigizik és a 99,99%-uk nem is drogozik" - Te hol élsz öcsém, valami erdőben magántanuló vagy? :D Múltkor unokahúgomért mentem a suliba, hazafelé jött velünk az osztálytársa is, és a 4.-es, 11 éves kiscsaj velem akart vetetni Elf bart csomagtartóból a vasútállomáson! Majd egy dohánybolt előtt elkezdett cirkuszolni, hogy márpedig ő függő, akkor vegyek neki rendes cigit! Na most én ebben a pillanatban hagytam ott a kiscsajt, és mint kiderült 20 percen belül vettek neki cigit!

A középsulisok minimum 2/3 része cigizik, és olyan 10 % drogozik is (fű, herbál, meg olcsóbb vackok).

2022. okt. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
33%

"Te hol élsz öcsém, "

Hát nem egy borsodi cigánygettóban, veled ellentétben. Az én osztályomban 26 főből hárman cigiznek, drogot meg csak filmekben láttak. mondjuk ez egy olyan gimi ahol kitűnő tanulók közül válogatnak felvételin

2022. okt. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező! Neked nem tök mindegy mennyi a sulid villanszámlája? Nem te fizeted.


Miért nem vallod be őszintén hogy csak legálisan akarsz lógni az óráktól (elment a netem kifogás) és puskázni akarsz a digitális számonkéréseken?

2022. okt. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
80%
Most komolyan szerintetek érdekli az a kormányt hogy mennyit fizet a szülő otthon? és hogy milyen hatékony a távoktatás? le se szarják! szerintem középiskolákban és egyetemeken elképzelhető
2022. nov. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!