Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kiközösítettek! Élveztétek...

Kiközösítettek! Élveztétek hogy a többiek kapnak egy kis részt a bezártságból és ezekből?

Figyelt kérdés
Tudjátok, nem találkozhatnak a barátaikkal, szerelmükkel, nem hogy szex de semmilyen érintkezés nincs, bulika sincs semmi :D
2022. nov. 8. 22:13
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A pandémia alatt természetesen
2022. nov. 8. 22:13
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem mindenki olyan gonosz, mint te.
2022. nov. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2.Járjon ki egy kicsit nekik is belőle, én azt mondom.
2022. nov. 8. 22:15
 4/16 Metionin ***** válasza:
91%
Őszintén szólva ilyesmi eszembe se jutott. Hol nem szaromén már le azokat a gyökereket... (gimiben voltam utoljára kiközösítve).
2022. nov. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Mit élveznék ilyesmin? Csak antiszoc vagyok, nem valami pszichopata, kárörvendő kis gyökér. Mellesleg aki emberileg ilyen gáz, az miért csodálkozik ha ki van közösítve?
2022. nov. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Talán fordítva? Ok-okozat
2022. nov. 8. 22:27
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Hogy jön a gyökérség bárminek az értelmezéséhez? Látom a fogalmazási készséged sem épp az igazi...
2022. nov. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kiközösítenek=ezért örülsz hogy visszakapják, ennyi te két agysejtes!
2022. nov. 8. 22:38
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Kiközösítenek=ezért örülsz hogy visszakapják"

Egyikből nem következik a másik. Normális emberek közt legalábbis.

Plusz eleve semmiféle visszakapásról nincs szó, a két dolog egymástól független.

2022. nov. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Bárki találkozhatott a barátaival és a párjával is és szexelhettek is a pandémia alatt, ha nem voltak karanténban. Bulikat meg lehetett oldani háznál.

A kiközösítés és a magány/bezártság sem feltétlenül jár együtt. Én is voltam kiközösítve az osztályból, suliból, jó néhány verekedés is volt ebből kifolyólag, így az itteniekkel nem voltam jóban. De szereztem máshonnan barátokat akikkel meg igen és nem szenvedtem hiányt társasági életben. Ha nem keresel társaságot máshol, mint ahol kiközösítenek, magadra vess. Ha pedig keresel de minden egyes ember elutasít, akkor veled van a probléma.


De hogy kérdésre is válaszoljak: Nem nagyon érdekelt. Ha érdekelt volna sem örültem volna, mert nekem attól egy fokkal sem lett volna jobb, ha nekik is rossz.

2022. nov. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!