Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire gáz egy tanárnak...

Mennyire gáz egy tanárnak sziával köszönni?

Figyelt kérdés

Szeptembertől új angol tanárunk lett, egy 25 év körüli csaj és mikor megláttam a folyosón, azt hittem hogy egy osztálytársam

18F


2022. nov. 11. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, hiszen nem tudtad, ha azóta is így köszönsz úgy, holott nem adott rá engedélyt, akkor nagyon.
2022. nov. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Jól néz ki? Alájavágnál nekijje? Vigyázz mert nagyképűek ám. Nekem volt tanár barátnőm.
2022. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Psycho ***** válasza:
100%

Ha ilyen fiatal, valószínűleg nem fog meglepődni, ha eleinte páran letegezik. Nem gáz. Utána azért illik magázni, esetleg elnézést kérni amiatt, hogy letegezted.

Fenntartani a tegezést - na az lenne gáz.

2022. nov. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
91%

Szerintem egyáltalán nem az.

Hisz ő még fiatal.Persze ha ragaszkodik a Jónapothoz akkor mindenképpen add meg neki a tiszteletet.

2022. nov. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb jónapottal köszönsz, aztán ha órán beszélgettek az osztállyal és kötetlen beszélgetés, baráti alapon és a témába vág akkor megjegyezheted, hogy amúgy neked van egy vicces emléked a tanárnővel, hogy először az hitted, hogy az iskolatársad és letegezted, aztán nevettek egy jót. :)
2022. nov. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!