Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Huszonéves férfi tanár figyeli...

Huszonéves férfi tanár figyeli a lányokat?

Figyelt kérdés

Igazából így felnőtt fejjel visszagondolva elég beteges, akkor ott annyira bele se gondol az ember... de volt egy férfitanár, aki 8 előtt minden reggel ott állt az iskolakapuba, és figyelte a lányokat, ki milyen ruhában jön. Kivillanó váll, haspóló, (szerinte) túl rövid szoknya stb... nem voltak megengedettek, és hazaküldte a lányokat.

De értitek, nem egy 60 éves mamika vagy papika tanár, hanem egy pályakezdő, pelyhesbajszú, kis 25 éves nyüzüge srác ott áll és stíröli a csajokat. Nem beteges ez? Magából indult ki, és azt nézte, hogy kire gerjedne fel órán? (ami neki kínos lenne)



2022. nov. 15. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Ez a te mozid a fejedben.

Az én mozim az, hogy hátha csak próbálta megelőzni, hogy lekorcsuljon a társadalom. Már akkor előre látta, ami most van.

Nem tudjuk meg. Akkor minek vele foglalkozni?

2022. nov. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Egykori tanárként el nem tudom képzelni, hogy önszántamból kint álljak az iskola kapuban 8 előtt... valószínűleg nem önszántából csinálta.


De ez függgetlen a fő kérdésedtől. Én nem tudom elképzelni, én diákként tekintettem rájuk, mert különben nem tudtam volna elvégezni a munkámat.

2022. nov. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
25 évesen rég leszartam a gimis gyerekeket. Ne vicceljünk már, nem egy súlycsoport. Aki emberként is tekint egy nőre, annak ez igenis egy fontos szempont. 20 volt a minimum.
2022. nov. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen biztos, hogy nem magától csinálta, hanem a diri állította oda. Ha egy idősebb tanár lett volna ott akkor most meg az lenne a bajod, hogy a vén disznaja stírölte fiatal lányokat.
2022. nov. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Jól tette. Sajnos ma a lányokon kevesebb ruha van a suliban mint egy prostin. Miközben carnak bele a tanulásba.
2022. nov. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Szeretted volna, mi? De hiába raktad ki a hájas hasadat, a kutya nem foglalkozott veled. Max hazaküldött, amiben aztán teljesen igaza is volt. A gubacsira menj haspólóban, ne iskolába.
2022. nov. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az iskolában volt egy házirend: nem pakolod ki magad, nem tetoválsz, nem kened a körmöd, nem fested a hajad, nem sminkelsz, stb.

Nyilván, sokan átléptek rajta, ezért az aktuális kapu ügyeletes tanár a rendbontókat hazaküldte átöltözni. Jól tette.

2022. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!